ocena dietetyka

Dietetyk Klaudia Wojciechowska

Specjalizacja

Adres Gabinetu

ul. /Dworcowa 15 , 62-510 Konin

Doświadczenie i kwalifikacje

certyfikat
  • Studia wyższe (licencjat)
  • Studia wyższe (magisterskie)
  • Kurs
3 lat doświadczenia w zawodzie

O mnie

Jestem dyplomowanym dietetykiem. Tytuł licencjata zdobyłam w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Koninie na kierunku dietetyka o specjalności - poradnictwo dietetyczne. Obecnie jestem studentką na studiach magisterskich w Wyższej Szkole Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu, na specjalności - dietetyka spersonalizowana i psychodietetyka. Oprócz studiowania uczestniczę w wielu konferencjach naukowych i szkoleniach ponieważ dietetyka jest jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się dziedzin i dlatego nieustannie zgłębiam swoją wiedzę Na co dzień zajmuje się układaniem indywidualnych planów żywieniowych oraz przygotowywaniem zaleceń dla moich podopiecznych.

Osiągnięcia

Szkolenia i certyfikaty:
1. Trudne przypadki w gabinecie dietetyka.
2. Kongres "Przełomowe doniesienia medyczne i dietetyczne - SIBO, borelioza, alergie i nietolerancje pokarmowe, dietoterapia długowieczności"
3. III Ogólnopolska Konferencja Naukowa "Dietetyka gerontologiczna - wyzwania i szanse"
4. IV Ogólnopolska Konferencja Naukowa "Dietetyka gerontologiczna - wyzwania i szanse"
5. Sport Nutrition - Ketogenic & Carb Cycling
6. IV Ogólnopolska Konferencja Naukowa "Rozmiar w Umyśle"
7. Interpretacja wyników badań w praktyce dietetyka
8. Dieta w ciąży. Co jeść a czego unikać?
9. Dieta w cukrzycy typu 2. Co jeść a czego unikać?
10. "Tłuszcze - z czym to się je?"

Informacje dodatkowe

  • Przyjazny dla osób poruszających się na wózku inwalidzkim
  • Wizyty online

Usługi

PIERWSZA KONSULTACJA ŻYWIENIOWA Czas trwania: 60 min Cena: 100 zł
Pierwsza wizyta obejmuje wywiad żywieniowy, analizę dotychczasowych nawyków żywieniowych na podstawie dzienniczka żywieniowego oraz omówienie wyników badań laboratoryjnych. Jej celem jest zebranie wszelkich informacji które umożliwiają opracowanie zalecań, zmian lub przygotowanie indywidualnego planu żywieniowego
KONSULTACJA KONTROLNA Czas trwania: 30 min Cena: 50 zł
Wizyta kontrolna odbywa się co 2-4 tygodnie. Jej celem jest podsumowanie wyników dotychczasowej diety i zaleceń żywieniowych. Podczas spotkania omówione zostaną wszelkie zmiany w jadłospisie oraz najświeższe wyniki analizy składu ciała i badań laboratoryjnych.
7-DNIOWY JADŁOSPIS Czas trwania: 30 min Cena: 100 zł
Indywidualnie dopasowany plan żywieniowy z uwzględnieniem specjalnych potrzeb żywieniowych, chorób lub alergii i nietolerancji pacjenta.
PAKIET DIETETYCZNY Czas trwania: 120 min Cena: 250 zł
Pakiet dietetyczny obejmuje PIERWSZĄ KONSULTACJĘ ŻYWIENIOWĄ, 7-DNIOWY JADŁOSPIS oraz 2 KONSULTACJE KONTROLNE odbywające się kolejno co 4 tygodnie.
ZAKUPY Z DIETETYKIEM Czas trwania: 60 min Cena: 50 zł
Oferta powstała z uwagi na bardzo szeroki asortyment produktów spożywczych, który powoduje że podczas robienia zakupów łatwo się zgubić.
Jest to usługa przeznaczona dla osób, które chciałyby zadbać o swoje zdrowie. Korzystając z możliwości pomocy dietetyka podczas swoich zakupów, dowiesz się więcej o produktach spożywczych, które wybierasz na co dzień.
W trakcie wspólnych zakupów dowiesz się - jak planować swoje zakupy i jak czytać etykiety (co to są "E"? Których należy się obawiać, a których nie), a także jak uniknąć pułapek marketingowych i jak skomponować swój zdrowy koszyk.
KONSULTACJE ONLINE Czas trwania: 120 min Cena: 100 zł
Ta oferta jest kierowana do osób które z różnych przyczyn nie mają możliwości osobistego skorzystania z poradni, jest to również bardzo wygodne rozwiązanie. W ramach poradni online oferuję kompleksową opiekę dietetyczną,w której w skład wchodzi: przeprowadzenie wywiadu żywieniowego, analiza dotychczasowych nawyków żywieniowych na podstawie dzienniczka żywieniowego oraz omówienie wyników badań laboratoryjnych. Celem porady online jest zebranie wszelkich informacji które umożliwiają opracowanie zalecań, zmian lub przygotowanie indywidualnego planu żywieniowego.
KONSULTACJA DOMOWA (pierwsza) Czas trwania: 60 min Cena: 100 zł
Jest to oferta dla osób które z różnych przyczyn nie są w stanie dotrzeć do poradni. Wizyta domowa w zasadzie nie różni się niczym od tej przeprowadzonej w gabinecie. Założenia wizyty domowej są takie same jak podczas wizyty stacjonarnej. Konsultacja w domu pacjenta może odbyć się w zależności od potrzeby w formie pierwszej wizyty jak i kontrolnej.
KONSULTACJA DOMOWA (kontrolna) Czas trwania: 30 min Cena: 50 zł
Jest to oferta dla osób które z różnych przyczyn nie są w stanie dotrzeć do poradni. Wizyta domowa w zasadzie nie różni się niczym od tej przeprowadzonej w gabinecie. Założenia wizyty domowej są takie same jak podczas wizyty stacjonarnej. Konsultacja w domu pacjenta może odbyć się w zależności od potrzeby w formie pierwszej wizyty jak i kontrolnej.
PORADA ŻYWIENIOWA Czas trwania: 30 min Cena: 50 zł
Jest to usługa skierowana głównie do osób które chciałby jedynie zasięgnąć porady żywieniowej np. ze względów zdrowotnych lub chciałyby po prostu wprowadzić zdrowe nawyki w do swojego żywienia i żywienia swojej rodziny.

Opinie klientów

ocena dietetyka
ocena 5.00/ 5 (z 1 opinii)