dietetyk Klaudia Tetiuk
ocena dietetyka

Dietetyk Klaudia Tetiuk

Specjalizacja

Adres Gabinetu

Ten dietetyk ukrył swój adres.

Doświadczenie i kwalifikacje

certyfikat
  • Studia wyższe (licencjat)
1 lat doświadczenia w zawodzie

O mnie

Nazywam się Klaudia Tetiuk i jestem dietetykiem klinicznym. Dietetyka to przede wszystkim moja pasja, która daje mi możliwość samorealizacji i niesienia pomocy innym. Przygotowuję indywidualne plany żywieniowe i zalecenia dietetyczne w oparciu o Twój tryb życia, stan zdrowia czy preferencje kulinarne. Pokażę Ci, że dieta to NIE ciągłe wyrzeczenia, liczenie kalorii i stałe ważenie produktów spożywczych.
Jestem absolwentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach na kierunku Dietetyka kliniczna. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałam na corocznych praktykach studenckich w Szpitalu Miejskim w Tychach na oddziale dziecięcym i internistycznym o profilu gastroenterologicznym oraz w pracy w poradni dietetycznej w Szpitalu Miejskim w Tychach na stanowisku dietetyka.
Jeśli chcesz schudnąć lub szukasz specjalisty z zakresu żywienia w różnych jednostkach chorobowych (cukrzyca, cukrzyca ciążowa, zaburzenia lipidowe, nadciśnienie tętnicze, miażdżyca, choroba refluksowa przełyku, zaparcia, choroba wrzodowa żołądka, zespół jelita drażliwego, niedoczynność tarczycy, kamica pęcherzyka żółciowego) lub chcesz rozwiać swoje wątpliwości związane z prawidłowym odżywianiem to zapraszam do kontaktu.
W swojej pracy zawsze kieruję się naukowym podejściem i chcę zmienić Twoje nawyki żywieniowe na stałe, a nie zalecić modną dietę czy suplementy. Wizyty zawsze mają formę szkoleń, w czasie których nauczę Cię prawidłowo komponować posiłki, przekażę cenne wskazówki i odpowiem na Twoje pytania.

Informacje dodatkowe

  • Wizyty online

Usługi

Pierwsza wizyta Czas trwania: 90 min Cena: 120 zł
przeprowadzenie dokładnego wywiadu żywieniowego, analiza składu ciała, analiza badań laboratoryjnych, ocena dzienniczka żywieniowego, pytania i odpowiedzi, przedstawienie wstępnego planu działania
Wizyta kontrolna Czas trwania: 30 min Cena: 50 zł
analiza składu ciała, ocena postępów, pytania i odpowiedzi
Analiza składu ciała Czas trwania: 30 min Cena: 35 zł
pomiar urządzeniem TANITA BC-313, omówienie wyniku
Plan żywieniowy Czas trwania: 30 min Cena: 120 zł
indywidualny plan żywieniowy, 7-dniowy jadłospis wraz z listą zakupów i dostępem do aplikacji mobilnej
Dieta lecznicza Czas trwania: 30 min Cena: 180 zł
indywidualny plan żywieniowy dostosowany do danego schorzenia, 7-dniowy jadłospis wraz z listą zakupów i dostępem do aplikacji mobilnej

Kalendarz

Dietetyk ukrył adresy gabinetów lub nie dodał godzin pracy