dietetyk Kinga Ilska
ocena dietetyka

Dietetyk Kinga Ilska

Specjalizacja

Adres Gabinetu

ul. Północna 11-9 /16b , 56-400 Oleśnica

Doświadczenie i kwalifikacje

certyfikat
  • Studia wyższe (magisterskie)
  • Kurs
2 lat doświadczenia w zawodzie

O mnie

Jestem absolwentką psychologii klinicznej Uniwersytetu SWPS.
Uczestniczyłam w wielu szkoleniach i kursach związanych z psychodietetyką, regulacją stresu oraz dietoterapią i fitoterapią chorób tarczycy. Ukończyłam staż zawodowy w Instytucie Psychodietetyki.
W 2019 uzyskałam dyplom specjalisty medycyny naturalnej oraz rozpoczęłam 2,5 letnie szkolenie nauczycielskie terapii poznawczej opartej na uważności (MBCT) organizowane przez Fundację Rozwoju Mindfulness we współpracy z Oxford Mindfulness Centre, OMC.
Pracując jako psychodietetyk, psycholog i specjalista medycyny naturalnej towarzyszę klientom w procesie zdrowego odchudzania uwzględniając choroby współtowarzyszące. Służę pomocą w trakcie zmiany nawyków żywieniowych, stylu życia na prozdrowotny a także udzielam wsparcia osobom, które borykają się z psychicznymi i fizycznymi dolegliwościami z powodu chorób tarczycy oraz insulinooporności.
Integruje wiedzę z zakresu psychologii zdrowia, psychodietetyki oraz medycyny naturalnej oraz współpracuję z innymi specjalistami m.in. psychoterapeutą, lekarzem rodzinnym, psychodietetykiem i dietetykiem klinicznym oraz lekarzem medycyny chińskiej.
Organizuję grupy wsparcia dla kobiet z dolegliwościami tarczycy.

Informacje dodatkowe

  • Parking dla klientów
  • Wizyty online

Usługi

Konsultacja Psychodietetyczna Czas trwania: 60 min Cena: 120 zł
Konsultacja Integracyjna Czas trwania: 60 min Cena: 130 zł
Konsultacja integrująca psychologię, psychodietetykę oraz medycynę naturalną dla osób z problemami tarczycy, trzustki, z dolegliwościami na tle psychosomatycznym