dietetyk Katarzyna Sołtan
ocena dietetyka

Dietetyk Katarzyna Sołtan

Specjalizacja

Adres Gabinetu

ul. Celna 12 , 33-332 Kraków

Doświadczenie i kwalifikacje

certyfikat
  • Studia wyższe (licencjat)
  • Kurs
1 lat doświadczenia w zawodzie

O mnie

Jestem w trakcie studiów magisterskich na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunku dietetyka. Studia licencjackie również ukończyłam na owym uniwersytecie. Interesuję się szczególnie tematyką nietolerancji pokarmowych, dietetyką sportową, jestem również certyfikowanym trenerem personalnym z akredytacjami REPS oraz chętnie rozwijam się dalej, biorąc udział w szkoleniach, warsztatach i kursach.
Choć nie mam jeszcze swojego prywatnego gabinetu, chętnie pomagam innym w zaciszu swoich czterech ścian (jak na razie się sprawdza). Kontakt online na pewno ma swoje ograniczenia, jednak jest jak najbardziej możliwy. Jak to mówią, dla chcącego nic trudnego!

Osiągnięcia

Staż w EatLiveLovefood.com (Amsterdam)
Certyfikat Trenera Personalnego z akredytacjami REPS (ProFi Fitness School)

Informacje dodatkowe

  • Wizyty online

Usługi

Pierwsza wizyta Czas trwania: 90 min Cena: 50 zł
Szczegółowy wywiad żywieniowy i pomiary ciała
Ułożenie tygodniowego planu żywienia Czas trwania: 30 min Cena: 80 zł
Po zebraniu dokładnego wywiadu w ciągu tygodnia dostarczę Państwu indywidualnie skonstruowany jadłospis, spełniający wszystkie wymogi i normy żywieniowe.
Ułożenie dwutygodniowego planu żywienia Czas trwania: 30 min Cena: 150 zł
Po zebraniu dokładnego wywiadu w ciągu tygodnia dostarczę Państwu indywidualnie skonstruowany jadłospis, spełniający wszystkie wymogi i normy żywieniowe.
Wizyta kontrolna Czas trwania: 60 min Cena: 40 zł
Podczas wizyty kontrolnej sprawdzę Państwa postępy, przedyskutujemy zastosowany plan żywieniowy i jeśli będzie to konieczne wprowadzimy korekty.