dietetyk Katarzyna Piotrowska
ocena dietetyka

Dietetyk Katarzyna Piotrowska

Specjalizacja

Adres Gabinetu

Ten dietetyk ukrył swój adres.

Doświadczenie i kwalifikacje

certyfikat
  • Studia wyższe (magisterskie)
1 lat doświadczenia w zawodzie

Osiągnięcia

Wierzę, że „właściwe odżywianie będzie medycyną jutra” i wiem, że zdrowie nie zależy od przyjmowanych leków – od tego raczej zależą przyszłe choroby, bo każdy człowiek powinien mieć świadomość, że właściwa dieta nie polega na liczeniu kalorii, zaś na spożywaniu tego co wzmacnia i usprawnia jego organizm pozwalając cieszyć się pełnią życia.

Zdobyte doświadczenie m.in. w oddziałach gdańskich i szczecińskich szpitali oraz poradniach nauczyło mnie, że tylko indywidualne podejście do podopiecznych, zrozumienie ich potrzeb oraz współpraca pozwala odnieść sukces w 100%.
Obecnie będąc dietetykiem drużyny w klubie piłki nożnej Pogoń Szczecin S.A., klubie piłki siatkowej Chemik Police S.A. oraz Klubie Sportowym Arkonia Szczecin, współpracuję ze sportowcami w zakresie żywienia i suplementacji. Na co dzień jako dietetyk w zespole Centrum Medycznego Dom Lekarski zajmuję się dietoterapią pacjentów, w tym ze schorzeniami dietozależnymi. Ponadto pełnię funkcję Członka Zarządu Polskiego Towarzystwa Dietetyki (Oddział Szczecin).
Jako trener personalny, instruktor siłowni oraz instruktor Gymstick Nordic Walking zajmuję się planami treningowymi otaczając swoich podopiecznych kompleksową opieką.

Kalendarz

Ten dietetyk nie ma uruchomionego kalendarza