dietetyk Katarzyna Narodowska
ocena dietetyka

Dietetyk Katarzyna Narodowska

Specjalizacja

Adres Gabinetu

Ten dietetyk ukrył swój adres.

Doświadczenie i kwalifikacje

certyfikat
  • Studia wyższe (magisterskie)
1 lat doświadczenia w zawodzie

O mnie

Pracą z Pacjentem zajmuję się od 2007 roku, gdzie jeszcze w czasach studiów podjęłam pierwszą pracę w charakterze Dietetyka / Doradcy żywieniowego.

Od tego czasu, dzięki dziesiątkom Pacjentów, z którymi miałam przyjemność współpracować, moja wiedza jak i ogólne podejście do problemów żywienia znacznie ewoluowały - co w chwili obecnej z przyjemnością wykorzystuję pomagając kolejnym Pacjentom naszego gabinetu.

Chęć ciągłego rozwoju zawodowego sprawiła, iż w 2013 roku postanowiłam otworzyć swój własny gabinet dietetyczny, gdzie w pełni wykorzystać mogę swoją wiedzę oraz sposób pracy z Pacjentem.

Oprócz regularnej pracy z Pacjentem, swoją wiedzę staram się również poszerzać poprzez uczestnictwo w organizowanych na terenie naszego kraju konferencjach i warsztatach z zakresu ogólnopojętej dietetyki.

W swojej pracy kieruję się przede wszystkim dobrem Pacjenta. Każda układana przeze mnie dieta jest dietą w 100% indywidualną, uwzględniającą wszelkie predyspozycje żywieniowe oraz zdrowotne jej odbiorcy. Wychodzę bowiem z założenia, że stosowanie diety musi być przyjemnością - nie karą.

Kalendarz

Ten dietetyk nie ma uruchomionego kalendarza