dietetyk Katarzyna Gediga
ocena dietetyka

Dietetyk Katarzyna Gediga

Specjalizacja

Adres Gabinetu

ul. Gajowa 23 /23 , 00-000 Wrocław

Doświadczenie i kwalifikacje

certyfikat
  • Studia wyższe (magisterskie)
  • Studia podyplomowe
16 lat doświadczenia w zawodzie

O mnie

Od blisko 20 lat zajmuję się tematyką żywienia i żywności. Mam bogate doświadczenie gabinetowe. Walczę ze stereotypem osoby z nadwagą pochłaniającej potężne ilości niezdrowego jedzenia. Wiele zaburzeń powoduje tycie i problemy z redukcją masy ciała. Oskarżycielski ton wobec osób borykających się z nadwagą i otyłością jest czymś co wymaga reakcji i edukacji.
Planuję diety osobom dotkniętym nadwagą, otyłością oraz układam jadłospisy w chorobach.
Jestem dyplomowanym technologiem żywności i żywienia człowieka. Absolwentką studiów "Żywienie człowieka w profilaktyce zdrowotnej" na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. Obecnie poszerzam swoją wiedzę studiując na uczelni medycznej.

Planuję diety osobom dotkniętym nadwagą, otyłością oraz układam jadłospisy w chorobach. Zadowoleni pacjenci, którzy dzięki diecie kontrolują swoje dietozależne choroby, są wizytówką skuteczności moich działań. Zawsze współpracuję z lekarzem i dostosowuje dietę do dolegliwości, leków i osobistych preferencji.
Hołduję zasadzie, że potrawy muszą smakować, dieta musi być wygodna, a efekt trwały.

Jestem wyznawczynią teorii umiaru w drodze do trwałej zmiany sposobu żywienia. Wiele energii i czasu poświęcam edukacji żywieniowej pacjentów.
W swojej pracy koncentruje się na indywidualnych potrzebach i preferencjach pacjenta. Układam jadłospisy "uszyte na miarę". Chętnie pracuję z dziećmi i całymi rodzinami.
Współpracuję z psychologiem, psychodietetykiem, psychoterapeutą, lekarzami i fizjoterapeutami. Nieustannie doskonalę swoją wiedzę na licznych szkoleniach i konferencjach.

Informacje dodatkowe

  • Akceptuję karty płatnicze
  • Parking dla klientów
  • Przyjazny dla osób poruszających się na wózku inwalidzkim
  • Wizyty online

Usługi

konsultacja podstawowa Czas trwania: 60 min Cena: 100 zł
wizyta obejmuje wywiad żywieniowy; wywiad zdrowotny; analizę składu organizmu; pomiary antropometryczne, edukację żywieniową

Jadłospis płatny dodatkowo- szczegóły na www.emvit.pl

Opinie klientów

ocena dietetyka
ocena 5.00/ 5 (z 5 opinii)