dietetyk Katarzyna Gałecka
ocena dietetyka

Dietetyk Katarzyna Gałecka

Specjalizacja

Adres Gabinetu

ul. 23 Marca 78 /78 , 81 Sopot

Doświadczenie i kwalifikacje

certyfikat
  • Studia wyższe (magisterskie)
  • Studia podyplomowe
3 lat doświadczenia w zawodzie

O mnie

Katarzyna Gałecka
Moją pasją jest zdrowe odżywianie, zdrowy styl życia, stosowanie właściwej diety i naturalnych suplementów na bazie ziół i roślin leczniczych. Zawodowo jestem zaangażowana w obszarze dietetyki klinicznej.

Przez wiele lat chorowałam i nie sądziłam, że mogę pozbyć się objawów chorobowych takich jak hipoprokonwertynemia - choroba zbliżona do hemofilii, która była już bardzo zaawansowana, ponieważ miewałam samoistne krwotoki z nosa przy myciu głowy. Lekarze twierdzili, że jest to choroba genetyczna i nic nie da się z tym zrobić. Mylili się. Jeżeli dokładnie przyjrzymy się naszemu organizmowi, naszym mutacjom i chorobom, to poprzez właściwą dietę, często eliminację tego co nam szkodzi i wzbogacenie organizmu wartościowymi składnikami, możemy wieść wspaniałe życie, bez wizyt u lekarzy i ciągłego zażywania leków, które nie są obojętne dla naszego organizmu, zawsze mają skutki uboczne.

Osiągnięcia

Tytuł magistra na Uniwersytecie Gdańskim, studia doktoranckie i praca naukowa na UG i na Worcester Politechic Institute w USA, licencjat Agkademii Medycznej w Gdańsku, Certyfikat rocznej Akademii Dietetyki Klinicznej, Certyfikat Psychodietetyka

Informacje dodatkowe

  • Parking dla klientów
  • Wizyty online

Usługi

Analiza składu ciała Czas trwania: 30 min Cena: 60 zł
Analiza składu ciała i wywiad dietetyczny