dietetyk Katarzyna Cybulska
ocena dietetyka

Dietetyk Katarzyna Cybulska

Specjalizacja

Adres Gabinetu

ul. Mazowiecka 4 , 00-000 Kraków PL

Doświadczenie i kwalifikacje

certyfikat
  • Studia wyższe (licencjat)
3 lat doświadczenia w zawodzie

O mnie

Dietetyka to moja pasja, a praca z pacjentami sprawia mi największą satysfakcję. Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunku dietetyka, obecnie kończę studia magisterskie na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym.
Swoją praktykę opieram głównie na doświadczeniu, merytorycznych źródłach oraz aktualnych badaniach naukowych. Systematycznie pogłębiam swoją wiedzę na konferencjach, warsztatach i szkoleniach z zakresu dietetyki klinicznej. Niezwykle istotne jest dla mnie indywidualne podejście do każdej osoby - dlatego też mocno podkreślam rolę jakości relacji z pacjentem. Przygotowywane przeze mnie plany żywieniowe uwzględniają osobiste preferencje i potrzeby na podstawie szczegółowego wywiadu lekarskiego oraz żywieniowego - wspólnie wyznaczamy i określamy cele do realizacji.
Chętnie udzielę odpowiedzi na wszystkie nurtujące Cię pytania, a także dołożę wszelkich starań aby pomóc Ci w osiągnięciu wymarzonego celu.

Osiągnięcia

Collegium Medicum Uniwersytet Jagielloński - studia licencjackie
Warszawski Uniwersytet Medyczny - obecnie kończę studia magisterskie
Współpracuję naukowo w projekcie międzynarodowym w zakresie chorób endokrynologicznych z Uniwersytetem Jagiellońskim, a także aktywnie uczestniczę w konferencjach międzynarodowych.
Najważniejszymi dla mnie osiągnięciami są sukcesy moich podopiecznych.

Usługi

Pierwsza wizyta Czas trwania: 60 min Cena: 120 zł
obejmuje pełny wywiad lekarsko-żywieniowy oraz analizę składu ciała

Kalendarz

Ten dietetyk nie ma uruchomionego kalendarza