dietetyk Katarzyna Bednarska
ocena dietetyka

Dietetyk Katarzyna Bednarska

Specjalizacja

Adres Gabinetu

Ten dietetyk ukrył swój adres.

Doświadczenie i kwalifikacje

certyfikat
  • Studia wyższe (licencjat)
  • Studia wyższe (magisterskie)
3 lat doświadczenia w zawodzie

O mnie

Absolwentka dietetyki na Wydziale Nauki o Zdrowiu Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Doświadczanie zawodowe niezbędne w pracy dietetyka klinicznego zdobyła głównie podczas 5-letnich studiów oraz praktyk we wielu szpitalach klinicznych na terenie głównie Warszawy, ale także innych mniejszych jednostkach powiatowych.

Podczas studiów była członkiem, a później v-ce przewodniczącą Studenckiego Koła Naukowego Dietetyków Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Odbywała również praktyki w Domach Opieki Społecznej oraz Domach Starców. Wolontariuszka "Banków Żywności" zaangażowana głównie w projekty "Jeść lepiej-żyć lepiej” oraz „1000 pierwszych dni dla zdrowia”. Prowadząca wielu wykładów i warsztatów dotyczących zdrowego żywienia głównie wśród dzieci w wieku przedszkolnym, szkolnym i gimnazjalnym, a także wśród osób starszych i kobiet w ciąży i karmiących piersią.

Aktywna uczestniczka konferencji naukowych dotyczących żywienia człowieka. Ukończyła kurs " Żywienie kobiet ciężarnych, karmiących i małych dzieci" potwierdzony certyfikatem.

We współpracy z pacjentem ceni szczerość i pełne zaangażowanie w drodze do ustalonego celu. Do pracy przychodzi z uśmiechem gotowa rozwiązywać problemy żywieniowe i zdrowotne swoich pacjentów. W wolnych chwilach gotuje, ćwiczy, biega oraz ogląda seriale. Miłośniczka malin, jeżyn, brokuła, masła orzechowego i ciasta czekoladowego z fasoli. Jest przekonana, że zdrowe żywienie i aktywność fizyczna to klucz do pełni zdrowia, a także szczęścia.

Informacje dodatkowe

  • Akceptuję karty płatnicze
  • Przyjazny dla osób poruszających się na wózku inwalidzkim
  • Wizyty online

Usługi

Pierwsza wizyta Czas trwania: 60 min Cena: 200 zł
Przeprowadzenie i omówienie badania składu ciała, wywiad zdrowotny i żywieniowy.
Badanie składu ciała Czas trwania: 30 min Cena: 50 zł
Wodorowy Test Oddechowy Czas trwania: 120 min Cena: 150 zł
Wodorowy Test Oddechowy na nietolerancje laktozy, fruktozy, sorbitolu a także diagnostyka przerostu bakteryjnego (SIBO).

Kalendarz

Dietetyk ukrył adresy gabinetów lub nie dodał godzin pracy