dietetyk Karolina Janion
ocena dietetyka

Dietetyk Karolina Janion

Specjalizacja

Adres Gabinetu

Ten dietetyk ukrył swój adres.

Doświadczenie i kwalifikacje

certyfikat
  • Studia wyższe (magisterskie)
1 lat doświadczenia w zawodzie

O mnie

Jestem absolwentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Obecnie kontynuuję naukę na studiach doktoranckich, realizując swoją pracę w Oddziale Onkologii Klinicznej. Stale poszerzam wiedzę uczestnicząc w konferencjach naukowo-szkoleniowych o zasięgu krajowym i międzynarodowym. Układam plany żywieniowe w oparciu o najwyższe standardy. Dokładam wszelkich starań, by skutecznie wspierać Ciebie w osiąganiu zamierzonych celów. Wspólnie ustalimy poszczególne etapy działania, dostosowując je do Twoich potrzeb, możliwości i preferencji żywieniowych. Postaram się zmienić Twoje nawyki żywieniowe na lepsze, przy maksymalnym uczuciu komfortu. Ponadto, posiadam uprawnienia pedagogiczne, co jest pomocne przy organizowaniu prelekcji i wykładów w zakresie prawidłowego żywienia. Jestem współorganizatorem warsztatów kulinarno-edukacyjnych "Dziecięca Akademia Sztuki Kulinarnej", jak również współautorem kilku programów edukacyjnych, m.in. Z piramidą za pan brat, zbuduj z nami zdrowy świat", "Alfabet żywienia", "Kolorowo znaczy zdrowo". Zapraszam do kontaktu i podjęcia ze mną współpracy.

Osiągnięcia

Jestem współautorką publikacji naukowych w recenzowanych czasopismach medycznych i monografiach. Posiadam certyfikat dietetyka przyjaznego chorym na celiakię (kurs współorganizowany przez Polskie Stowarzyszenie Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej), jak również Edukatora w cukrzycy.

Informacje dodatkowe

  • Wizyty online

Usługi

Analiza składu ciała Czas trwania: 30 min Cena: 0 zł
Analiza składu ciała wraz z interpretacją wyniku.
Edukacja żywieniowa Czas trwania: 60 min Cena: 0 zł
Zajęcia teoretyczne i/lub praktyczne z dietetykiem posiadającym uprawnienia pedagogiczne. Zajęcia dostosowane do grupy docelowej (dzieci, młodzież, osoby dorosłe, osoby starsze) oraz aktualnego stanu wiedzy uczestników. Podczas trwania zajęć wykorzystywane są nowoczesne środki dydaktyczne. Czas trwania, tematyka oraz forma zajęć oraz cena ustalana jest indywidualnie.
Pierwsza wizyta Czas trwania: 60 min Cena: 0 zł
Przeprowadzenie wywiadu żywieniowego, którego celem jest uzyskanie informacji o nawykach i preferencjach żywieniowych oraz wywiadu zdrowotnego, którego celem jest uzyskanie informacji o aktualnym stanie zdrowia.
Dokonanie pomiarów antropometrycznych, w tym analiza składu ciała. Interpretacja uzyskanych wyników.
Ustalenie celu diety i szczegółowego planu działania. Przekazanie wstępnych zaleceń żywieniowych.
Druga wizyta Czas trwania: 30 min Cena: 0 zł
Omówienie dotychczasowego sposobu żywienia, wskazanie możliwości eliminacji błędów żywieniowych. Wręczenie indywidualnie zbilansowanego jadłospisu. Przekazanie szczegółowych zaleceń dietetycznych.
Wizyta kontrolna Czas trwania: 30 min Cena: 0 zł
Ponowna analiza składu ciała wraz z interpretacją wyniku. Modyfikacje planu żywieniowego. Edukacja żywieniowa.

Kalendarz

Ten dietetyk nie ma uruchomionego kalendarza