dietetyk Grabias Karolina
ocena dietetyka

Dietetyk Grabias Karolina

Specjalizacja

Adres Gabinetu

Ten dietetyk ukrył swój adres.

Doświadczenie i kwalifikacje

certyfikat
  • Studia wyższe (licencjat)
3 lat doświadczenia w zawodzie

O mnie

Jestem dietetykiem z całkiem innym podejściem do diety. Nie uznaję sztywnych zasad ani gotowych jadłospisów „spod szuflady”. W swojej pracy kieruje się ideą, że odpowiednia dieta to podstawa do zdrowego życia. Interesuję się medycyną naturalną i niekonwencjonalną, ale nie gardzę medycyną akademicką.
Dietoterapia to nie jest nauka ścisła, gdzie wszystko jest czarne i białe. To, co dla jednego jest lekarstwem, dla drugiego może okazać się trucizną, dlatego do swoich podopiecznych podchodzę w sposób holistyczny, czyli całościowy. Każdy ma swój indywidualny powód i cel, dla którego podejmuje zmiany. Staram się zrozumieć oczekiwania oraz potrzeby swoich pacjentów. Zależy mi na tym, aby każdy był świadom tego, jak żywność wpływa na nasze zdrowie i samopoczucie. Moi podopieczni dostają zindywidualizowane zalecenia, dzięki którym uczą się, jak prawidłowo się odżywiać. Podkreślam również, że zmiana nawyków żywieniowych to proces systematyczny i długoterminowy. Nie warto z dnia nadzień wyrzec się wszystkiego, co niezdrowe, bo gwarantuję, że każdy szybko się zniechęci. Stopniowa i systematyczna praca to klucz do sukcesu.

Informacje dodatkowe

  • Wizyty online

Usługi

Pierwsza wizyta Czas trwania: 90 min Cena: 200 zł
Na pierwszej wizycie omówimy stan Państwa zdrowia, przeanalizujemy Wywiad i Dzienniczek Żywieniowy, przeprowadzimy analizę składu ciała i zinterpretujemy wyniki badań laboratoryjnych.
Wizyta kontrolna Czas trwania: 60 min Cena: 120 zł
Na wizycie kontrolnej analizujemy postępy, omawiamy ewentualne błędy żywieniowe i wytyczamy kolejne cele. Wykonujemy również kontrolną analizę składu ciała.
Analiza składu ciała Czas trwania: 30 min Cena: 50 zł
Istnieje również możliwość wykonania samej analizy składu ciała. Pomiar i interpretacja wyników trwa ok. 30 min.

Kalendarz

Dietetyk ukrył adresy gabinetów lub nie dodał godzin pracy