dietetyk Karolina Baś
ocena dietetyka

Dietetyk Karolina Baś

Specjalizacja

Adres Gabinetu

Ten dietetyk ukrył swój adres.

Doświadczenie i kwalifikacje

certyfikat
  • Kurs
  • Studia podyplomowe
  • Studia wyższe (licencjat)
  • Studia wyższe (magisterskie)
4 lat doświadczenia w zawodzie

O mnie

Jestem absolwentką Dietetyki na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu oraz Zdrowia Publicznego na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi.

Swoje doświadczenie zdobywam podczas pracy w niepublicznych zakładach opieki zdrowotnej oraz salonach Spa. Prowadzę szkolenia i programy profilaktyczno-edukacyjne z zakresu żywienia człowieka, a w szkole ŻAK jestem nauczycielem na kierunku Konsultant do spraw żywienia.

Dietetyka to moja pasja, którą zaraziłam się już wiele lat temu. Stale poszerzam swoją wiedzę z zakresu żywienia oraz funkcjonowania organizmu ludzkiego, biorąc udział w konferencjach naukowych, szkoleniach oraz studiach, ale to praca z drugim człowiekiem daje mi ogromną radość, poczucie spełnienia oraz motywację do podejmowania kolejnych wyzwań. Jestem osobą, która uważnie słucha i zachęca do zmiany swojego sposobu żywienia, a przede wszystkim walki o swoje szczęście i zdrowie. Swoją pracę opieram na indywidualnym podejściu do pacjenta, a plan żywienia, który układam zawsze oparty jest o wnikliwy wywiad żywieniowy i osobisty (m.in. preferencje smakowe, jednostki chorobowe, tryb pracy, przyzwyczajenia). Jestem zwolenniczką świeżej, nieprzetworzonej żywności, dlatego też swoim pacjentom zawsze proponuje posiłki oparte o sezonowe produkty. Z uwagi na to, że moim ulubionym zagadnieniem medycyny jest patofizjologia oraz biochemia, to właśnie żywienie w jednostkach chorobowych oraz zaburzeniach metabolizmu jest moją specjalnością.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, zapraszam do kontaktu!

Informacje dodatkowe

  • Parking dla klientów

Usługi

Konsultacja żywieniowa Czas trwania: 60 min Cena: 60 zł

Kalendarz

Ten dietetyk nie ma uruchomionego kalendarza