dietetyk Justyna Marszałkowska-Jakubik
ocena dietetyka

Dietetyk Justyna Marszałkowska-Jakubik

Specjalizacja

Adres Gabinetu

ul. Krasińskiego 61 , 00-000 Warszawa

Doświadczenie i kwalifikacje

certyfikat
  • Studia wyższe (licencjat)
  • Studia wyższe (magisterskie)
15 lat doświadczenia w zawodzie

O mnie

Nie podążam za modą. Dostaniesz u mnie porady poparte wieloletnim doświadczeniem i badaniami naukowymi. Twoja droga do celu być może będzie bardziej wyboista i z całą pewnością dłuższa, jednak dzięki temu masz pewność, że będzie to droga w jedną stronę – bez skutków ubocznych, czy efektu jojo. Musi być trochę pod górkę, skoro zmierzamy na sam szczyt :)

Osiągnięcia

Przy okazji promocji nowego szamponu Pantine ProV brałam udział w szkoleniu dziennikarzy pod kątem diety na mocne włosy. Dla marki Pampers wygłosiłam krótki wykład nt. tego jak ważna jest dieta dziecka. Współpraca z Tesco polegała na pisaniu artykułów do ich gazetki Tesco magazyn, miałam również zaszczyt zasiadać w jury konkursu Tesco dla szkół. Arla kilkakrotnie prosiła mnie o pomoc - zarówno przy okazji wprowadzania nowego produktu, jak i przy okazji szkolenia organizowanego dla blogerów. Dzięki współpracy z Lidlem miałam przyjemność wziąć udział w kampanii reklamowej skierowanej do uczniów - zdrowe żywienie w szkole. Oriflame poprosiło mnie o wygłoszenie kilku wykładów dot. zdrowej diety dla swoich konsultantów. Współpraca z Komitetem Ochrony Praw Dziecka od kilku lat sprowadza się do zasiadania w kapitule konkursu Przedszkole Przyjazne Maluchom, w roku 2015 byłam także członkiem kapituły przy okazji programu Lekcja Smaku. Reebok zorganizował natomiast świetną akcję promocyjną swoich nowych butów, miałam okazję je przetestować i przy okazji przeszkolić kilka blogerek pod kątem zdrowego odżywiania.

Na okładkach dwóch książek wydanych przez Wydawnictwo Galaktyka widnieje moja recenzja (Gluten na widelcu Peter H.R. Green i Rory Jones oraz Zdrowie zaczyna się w brzuchu Justin i Erica Sonnenburgowie).

I wiele wiele innych... :)

Informacje dodatkowe

  • Akceptuję karty płatnicze
  • Parking dla klientów
  • Przyjazny dla osób poruszających się na wózku inwalidzkim

Usługi

pierwsza wizyta Czas trwania: 60 min Cena: 150 zł
kolejna wizyta Czas trwania: 60 min Cena: 120 zł
dieta wraz z listą zakupów Czas trwania: 30 min Cena: 200 zł
pierwsza wizyta dla pary Czas trwania: 90 min Cena: 180 zł
kolejna wizyta dla pary Czas trwania: 60 min Cena: 150 zł
dieta dla pary Czas trwania: 30 min Cena: 300 zł

Opinie klientów

ocena dietetyka
ocena 5.00/ 5 (z 2 opinii)

Kalendarz

Ten dietetyk nie ma uruchomionego kalendarza