dietetyk Jolanta Link
ocena dietetyka

Dietetyk Jolanta Link

Specjalizacja

Adres Gabinetu

ul. aleja Kasztanowa 3 , 00-000 Wrocław

ul. Wilcza 6 , 56-120 Brzeg Dolny

Doświadczenie i kwalifikacje

certyfikat
  • Studia wyższe (magisterskie)
1 lat doświadczenia w zawodzie

O mnie

Ukończyła Wyższą Szkołę Medyczną o kierunku Dietetyk Kliniczny a obecnie kończy Wyższą Szkołę we Wrocławiu o profilu psychologiczno-pedagogicznym. Wieloletni pracownik Kliniki Endokrynologii i Diabetologii Wieku rozwojowego we Wrocławiu oraz w Stowarzyszeniach dla diabetyków w Miliczu i we Wrocławiu przy ul Biskupiej. Prowadzi spotkania indywidualne, prelekcje i wykłady oraz zajęcia praktyczne. Nieustannie i z przyjemnością doskonali swoją wiedzę uczestnicząc w szkoleniach, międzynarodowych konferencjach i warsztatach z zakresu dietetyki, psychodietetyki i medycyny.

Czuwała nad zdrowymi posiłkami dla mieszkańców z Fundacji L'Arche. Była kluczowym dietetykiem w programie dla młodych mieszkańców Wrocławia i okolic "Uczeń w formie" . Obecnie pracuje w programie "Zdrowa matka, zdrowe dziecko". Oprócz przyjmowania pacjentów we wrocławskich i podwrocławskich przychodniach nadzoruję kuchnie dla placówek szkolnych i przedszkolnych.

Kilkunastoletnie doświadczenie w pracy z ludźmi i dla ludzi pomaga wczuwać się w ich potrzeby, trafnie diagnozować, identyfikować problemy oraz proponować najprostsze i wygodne rozwiązania.

Prywatnie - ma dwójkę dorosłych dzieci i dwójkę wnucząt: niejadka i żarłoczka :). Jej pasja to przede wszystkim bieganie i jazda na motocyklach. Życie to pasja i szereg wspaniałych zdarzeń.

Informacje dodatkowe

  • Akceptuję karty płatnicze
  • Wizyty online

Usługi

Pierwsza wizyta 150 zł Rozpisanie diety 1 miesiąc 250 zł Czas trwania: 120 min Cena: 150 zł
W celu rozpoznania problemu, potrzebne są wyniki badań, wywiad żywieniowy, ocena preferencji żywieniowych.

Kalendarz

Ten dietetyk nie ma uruchomionego kalendarza