dietetyk Jolanta Gębczak
ocena dietetyka

Dietetyk Jolanta Gębczak

Specjalizacja

Adres Gabinetu

ul. Władysława Reymonta 19 , 45-065 Opole

Doświadczenie i kwalifikacje

certyfikat
  • Studia wyższe (magisterskie)
  • Studia podyplomowe
  • Kurs
3 lat doświadczenia w zawodzie

O mnie

Nazywam się Jolanta Gębczak i jestem dietetykiem z pasją. Swoją przygodę z dietetyką zaczęłam parę lat temu kiedy zorientowałam się jaki ogromny wpływ ma sposób żywienia na nasze życie, zdrowie i samopoczucie. Postanowiłam zacząć od siebie.

Dzięki zdobytej wiedzy i doświadczeniu podchodzę do pacjentów bardzo indywidualnie pomagając im w wyznaczeniu celu i konsekwentnym dążeniu do niego.
Na co dzień poza doradztwem żywieniowym prowadzę wykłady o istocie zapobiegania chorobom dieto-zależnym metodami naturalnymi. Pokazuję jak w bardzo prosty sposób zamieniając codzienne produkty na zdrowsze możemy osiągnąć swój wymarzony cel. Prowadzę blog na fb na temat żywienia.

Wiele czasu poświęcam na dodatkowe szkolenia oraz konferencje naukowe, a także na zgłębianie literatury fachowej dotyczącej dietetyki, psychologii oraz coachingu.
Moim celem jest nie tylko pomoc w uzyskaniu wymarzonej masy ciała czy poprawy stanu zdrowia, ale kiedy nasza współpraca się skończy, pomoc w zachowaniu nowych nawyków żywieniowych, osiągnięcie samodzielności, wiedząc jak skomponować posiłki, skorygować masę ciała i, co najważniejsze, potrafić utrzymać to, co udało nam się osiągnąć.

Osiągnięcia

Absolwentka Politechniki Opolskiej – Wydziału Inżynierii Produkcji i Marketingu, Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu oraz Akademii Dietetyki w Łodzi. Certyfikowany Ekspert Marketingu przez Biznes MBA w Warszawie. Certyfikowany Dietcoach i Dietetyk Kliniczny przez Dietetycznie Poprawni w Warszawie. Ukończyła międzynarodowy kurs BIOFEEDBACKu Cyfrowej Analizy Stanu Zdrowia BES QUANTUM wydanej przez Bionic Enenrgy Solutions, Polegate, East Sussex, Anglia. Certyfikowany Zielarz-Fitoteraputa przez Akademię Soul & Wellnes - FUNDACJA AMICORUM.
Właścicielka firmy Kocham Życie by Jolanta Gębczak. Specjalizuje się w doradztwie żywieniowym, ziołolecznictwie, diagnostyce stanu organizmu analizatorem kwantowym. Prowadzi własny gabinet dietetyczny w Opolu.

Prowadzi wykłady i szkolenia w zakresie zapobiegania chorobom dieto-zależnym metodami naturalnymi. Pokazuje jak w bardzo prosty sposób zamieniając codzienne produkty na zdrowsze można osiągnąć swój wymarzony cel. Prowadzi warsztaty na Uniwersytetach Trzeciego Wieku oraz blog żywieniowy w social media.

Informacje dodatkowe

  • Akceptuję karty płatnicze
  • Parking dla klientów

Usługi

Pierwsza wizyta wraz z analizą składu ciała, wywiadem oraz badaniem funkcjonowania organizmu Czas trwania: 90 min Cena: 200 zł
Pierwsza wizyta wraz z analizą składu ciała, wywiadem oraz badaniem funkcjonowania organizmu i poziomem witamin i minerałów w organizmie w gabinecie
Konsultacje dietetyczne Czas trwania: 60 min Cena: 100 zł

Kalendarz

Ten dietetyk nie ma uruchomionego kalendarza