ocena dietetyka

Dietetyk Joanna Skałecka Trenerka Zdrowej Diety

Specjalizacja

Adres Gabinetu

Ten dietetyk ukrył swój adres.

Doświadczenie i kwalifikacje

certyfikat
  • Studia wyższe (licencjat)
  • Kurs
3 lat doświadczenia w zawodzie

O mnie

Jestem Joanna, Trenerka Zdrowej Diety – dietetyk z pasji i z wykształcenia.
Swoją wiedzę zdobywałam przede wszystkim zagranicą, m.in na Open Universities Australia (Health, Food & Nutrition) czy też na Ludwig-Maximilians-Universität München (Nutrition and Lifestyles in Pregnancy)

Jestem ekspertem portalu FITNESS.WP.PL,
współpracuję również z portalem ABC Zdrowie.

Wspólnie z moim Zespołem osiągamy sukcesy w aż 33 krajach !

W swojej pracy z moim Zespołem stworzyliśmy autorski program odchudzania nazywając go BALANCED DIET.

Balanced diet to dieta bez liczenia kalorii, bez ważenia produktów, oparta na zachowaniu niskiego indeksu glikemicznego, dostarczeniu ciału wartościach odżywczych, zwracająca uwagę na wymagania i potrzeby danego organizmu, uwzględniająca nietolerancje czy alergie pokarmowe.

Balanced Diet łączy w sobie wszystko co dobre w innych metodach odżywiania czy odchudzania, czerpie z wiedzy i doświadczenia zbieranego latami w dziedzinie dietetyki.

To nie dieta na miesiąc czy dwa… to sposób na nowe zdrowe odżywianie.Dieta odchudzająca to coś więcej niż arytmetyka, liczenie kalorii czy magiczne tabelki. Najważniejsze - nastaw się na zdrowie, a Twój organizm sam Ci za to odpowiednio podziękuje !

* prywatnie wegetarianka, zmieniająca się stopniowo w
wegankę :)

Osiągnięcia

- Certyfikat Open UNIVERSITIES AUSTRALIA
"Health, Food & Nutrition"

- Certyfikat Ludwig-Maximilians-Universität
MüNCHEN "Nutrition and Lifestyles in
Pregnancy"

- Certyfikat MEN "Dietetyka i odchudzanie"

- Certyfikat MEN "DIETETYKA KLINICZNA"

- Certyfikat MEN "PSYCHODIETETYKA"

- Dyplom MEN "DIET COACH"

- Certyfikat "Odżywianie Dzieci"

Informacje dodatkowe

  • Wizyty online

Usługi

WARIANT 1 Czas trwania: 60 min Cena: 150 zł
Otrzymują Państwo oczyszczenie, a następnie dietę na okres 4 lub 12 tygodni (w zależności od tego czy wybrana zostaje opcja miesięczna czy trzymiesięczna). Istnieje możliwość otrzymania całej diety z góry, a także w partiach co tydzień lub 2 tygodnie, po uprzedniej kontroli wyników wpisanych w specjalną kartę pomiarów. W przypadku podjęcia trzymiesięcznej współpracy jest również możliwość otrzymywania jadłospisów co 4 tygodnie.
WARIANT 2 Czas trwania: 120 min Cena: 195 zł
Otrzymują Państwo oczyszczenie, następnie co tydzień przesyłają nam swoje wyniki do kontroli w karcie pomiarów. Na tej podstawie odsyłamy dietę na kolejny tydzień. Dodatkowo macie Państwo możliwość cotygodniowych konsultacji dietetycznych przez e-mail, w trakcie których dzielimy się wiedzą, jesteśmy otwarte na ewentualne sugestie (które następnie uwzględniamy w jadłospisach na kolejne tygodnie) oraz udzielamy niezbędnej motywacji.

Obecność konsultacji i kontroli wyników pozytywnie wpływa na osiągane wyniki. W trakcie konsultacji nasi Podopieczni uczą się jak po zakończeniu diety dobierać posiłki, by utrzymać uzyskane we współpracy z nami efekty. Dokładnie przedstawiamy procesy zachodzące w organizmie w jej trakcie. Dzięki konsultacjom i kontroli dietetycznej możemy trzymać „rękę na pulsie” i co tydzień układać kolejne jadłospisy tak, by umożliwić Państwu osiąganie jak najlepszych rezultatów. W ten sposób nasze diety są jeszcze bardziej skuteczne!

Postaramy się odpowiedzieć na każde pytanie – wesprzeć, a także pochwalić dla lepszej motywacji
WARIANT 3 Czas trwania: 120 min Cena: 230 zł
Otrzymujecie Państwo oczyszczenie, następnie co tydzień kontrolujemy wyniki, a na podstawie ich oraz konsultacji z Państwem odsyłamy kolejne tygodnie diety. Dodatkowo jesteśmy do dyspozycji codziennie gdy nas potrzeba – przysługuje stały kontakt mailowy, podczas którego odpowiadamy na wszelkie pytania i motywujemy. Raz w tygodniu istnieje również możliwość konsultacji telefonicznej z Trenerką Zdrowej Diety.