dietetyk Joanna Zimna
ocena dietetyka

Dietetyk Joanna Zimna

Specjalizacja

Adres Gabinetu

ul. /3 , 62300 Września

ul. /2 , 63000 Środa Wielkopolska

ul. /16 , 62400 Słupca

Doświadczenie i kwalifikacje

certyfikat
  • Studia wyższe (magisterskie)
1 lat doświadczenia w zawodzie

O mnie

Dietetyk z 10 letnim doświadczeniem w pracy z pacjentem. Jeśli ktoś chciałby się osobiście przekonać o moim doświadczeniu, ma taką możliwość. Prowadzę drzwi otwarte – pierwsza konsultacja jest darmowa. Umówić można się pod numerem: 504 600 913. Konsultacja obejmuje pomiar tkanki tłuszczowej i wody metabolicznej. Wtedy też klient dowiaduje się, jak dokładnie będzie wyglądała kuracja oraz deklaruje, ile kilogramów chciałby zrzucić.
– Otwierając poradnię, miałam cel – by usługi dietetyczne były dostępne dla przeciętnego Kowalskiego. Niestety zwykle są one drogie, stąd pomysł bezpłatnej konsultacji, by ktoś mógł podjąć decyzję, czy chce się odchudzać pod moją opieką, bez żadnego ryzyka. W czasie wywiadu żywieniowego zbieram informacje o tym, co dana osoba lubi, czego nie może jeść, jaki ma tryb życia, a więc indywidualne zapotrzebowanie na wartości odżywcze. Dietę opracowuję w ten sposób, by produkty były łatwo dostępne, w zwykłym sklepie spożywczym. Nie ma tu wymyślnej, skomplikowanej kuchni. Po pierwszym tygodniu diety następuje wizyta kontrolna, po której podejmujemy decyzję, czy dieta działa. Jeśli nie ma efektów, nieodpłatnie ustalam nową dietę.
Dietetyczka krytykuje częstą praktykę umawiania wizyty kontrolnej dopiero po miesiącu, przez co pacjent jest zagubiony. Za inny grzech dietetyków uważa wymienianie wyłącznie składników wraz z gramaturą i zmuszanie pacjentów do radzenia sobie samodzielnie. Ona przedstawia gotowe przepisy dostosowane do indywidualnych potrzeb.
Osoba zainteresowana odchudzaniem może się więc umówić na bezpłatne konsultacje połączone z wywiadem. Jeśli zdecyduje się kontynuować wizyty – po tygodniu otrzyma rozpisaną dietę, a po kolejnym tygodniu spotyka się, by sprawdzić, czy wszystko przebiega zgodnie z planem. Jeśli tak, kolejne spotkanie ma miejsce po trzech tygodniach. Cały cykl to koszt 200 zł.
Prowadzwę nie tylko osoby odchudzające się, ale też takie, które wymagają diety ze względu na swoją chorobę, np. cukrzycę czy celiakię.
– Jestem dietetykiem klinicznym, specjalizuję się w szeregu chorób metabolicznych jak niedoczynność tarczycy, nadciśnienie, choroby nerek i trzustki, zaburzenia lipidowe . Niestety ludzie odchudzający się na własną rękę popełniają liczne błędy. Najczęstszym jest to, że przestają jeść. Myślą, że im mniej jedzą, tym bardziej schudną, a to nieprawda. Chodzi o to, aby jeść zdrowo. Innym poważnym błędem jest picie zbyt małej ilości wody albo spożywanie jej w postaci napojów moczopędnych, jak kawa, alkohol czy mocna czarna herbata. No i oczywiście podjadanie między posiłkami.

Osiągnięcia

Zajęłam pierwsze miejsce wśród wrześnian
w plebiscycie Orły Medycyny.
To nagroda przyznawana na podstawie ocen pacjentów w najpopularniejszych serwisach internetowych To nagroda przyznawana na podstawie ocen pacjentów w najpopularniejszych serwisach internetowych. Do plebiscytu zgłoszono ponad 185 tys. lekarzy i przeanalizowano ponad 1,2 mln opinii pacjentów. – W ogóle nie wiedziałam, że jestem brana pod uwagę. Dowiedziałam się dopiero,gdy odebrałam telefon z wiadomością o tym, że zajęłam pierwsze miejsce. Bardzo się ucieszyłam, ponieważ ta nagroda jest odbiciem wrażeń pacjentów.Jeśli ktoś chciałby się osobiście przekonać, czy te opinie nie są na wyrost, ma taką możliwość.
Prowadzę drzwi otwarte w mojej poradni- pierwsza konsultacja jest darmowa. Umówić można się pod nr. tel. 504 600 913. Konsultacja obejmuje pomiar tkanki tłuszczowej i wody metabolicznej. Wtedy też klient dowiaduje się, jak dokładnie będzie
wyglądała kuracja oraz deklaruje, ile kilogramów chciałby zrzucić. Otwierając poradnię, miałam cel, by usługi dietetyczne były dostępne dla przeciętnego Kowalskiego. Niestety, zwykle są one drogie, sąd pomysł bezpłatnej konsultacji, by ktoś mógł podjąć
decyzję, czy chce się odchudzać pod moją opieką,bez żadnego ryzyka.

Informacje dodatkowe

  • Parking dla klientów
  • Wizyty online

Usługi

Dietoterapia w odchudzaniu Czas trwania: 30 min Cena: 0 zł
Koszt za miesięczny pakiet opieki to 200zł
Dieta na miesiąc i 4 wizyty

Kalendarz

Ten dietetyk nie ma uruchomionego kalendarza