dietetyk Joanna Tomczewska
ocena dietetyka

Dietetyk Joanna Tomczewska

Specjalizacja

Adres Gabinetu

Ten dietetyk ukrył swój adres.

Doświadczenie i kwalifikacje

certyfikat
  • Studia wyższe (magisterskie)
1 lat doświadczenia w zawodzie

O mnie

Poradnia dietetyczna, którą prowadzę od 7 lat to miejsce, gdzie pomagam moim pacjentom w różnych kwestiach dotyczących żywienia. Specjalizuję się nie tylko w procesie odchudzania, ale również w leczeniu żywieniowym w różnych jednostkach chorobowych. Ukończyłam Technologię Żywności Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, na Wydziale Żywności i Żywienia, ze specjalnością Dietetyka. Pracę magisterską poświęciłam zagadnieniu cukrzycy oraz aktywności fizycznej osób starszych. Ukończyłam również warszawską Akademię Wychowania Fizycznego, studia podyplomowe: Żywienie i Wspomaganie Dietetyczne w Sporcie.

Jako dietetyk biorę udział w licznych szkoleniach podnoszących kwalifikacje zawodowe. Jestem nauczycielem akademickim w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Koninie oraz Wyższej Szkole Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu. Na uczelni prowadzę zajęcia z poradnictwa dietetycznego, projektowanie diet, żywienia w sporcie oraz żywienia kobiet w ciąży i karmiących. Prowadzę badania doktoranckie dotyczące choroby Hashimoto.

Dodatkowo swoje doświadczenie dydaktyczne poszerzam prowadząc warsztaty dietetyczne. Przygotowuję publikacje na tematy związane z żywieniem osób chorych oraz aktywnych fizycznie oraz jestem współautorem dwóch książek: „Jedz lekko i zdrowo. Posiłki do 300 kcal” oraz „Kuchnia bez chemii. Jedz zgodnie z naturą”

Kalendarz

Ten dietetyk nie ma uruchomionego kalendarza