dietetyk Joanna Szurkowska
ocena dietetyka

Dietetyk Joanna Szurkowska

Specjalizacja

Adres Gabinetu

Ten dietetyk ukrył swój adres.

Doświadczenie i kwalifikacje

certyfikat
  • Studia wyższe (magisterskie)
1 lat doświadczenia w zawodzie

O mnie

Wierzę w specjalizację w zakresie dietetyki. Wierzę w kompetencję dietetyków z którymi współpracuję w Dietadlazdrowia.com. Tylko współpraca wykwalifikowanego zespołu, wsparcie oraz motywacja rozmową, spotkaniem, obserwacją zmian daje świadome rezultaty prowadząc do sukcesu.
Zawsze przyjmuję na pierwszą konsultację. Otwieram kartotekę, przeprowadzam wywiad i wspólnie z pacjentem / klientem planuję zmianę w obszarze aktualnych możliwości.
Zapraszam, zapoznaj się z ofertą Dietadlazdrowia.com. Mamy wiele możliwości współpracy. Umów się na konsultację i dowiedz się jak możemy razem dokonać zmiany.
Współpracuje z Klubem Sportowym oraz z dietetykiem terapii naturalnych w prowadzeniu sportowców oraz leczeniu chorób metabolicznych. Pracę w zakresie prawidłowego żywienia w bulimii i anoreksji wspiera wiedzą kilku gabinetów psychoterapii.
Propagowanie zdrowego żywienia dzieci oraz naturalną terapię niektórych jednostek chorobowych wspiera wiedzą uzyskaną przez współpracę z dietetykami i lekarzami w Fundacji Naturalnego Żywienia Dzieci i Młodzieży.

Kalendarz

Ten dietetyk nie ma uruchomionego kalendarza