dietetyk Joanna Mulik- Buczma
ocena dietetyka

Dietetyk Joanna Mulik- Buczma

Specjalizacja

Adres Gabinetu

ul. ul. Ofiar Oświęcimskich 41 /39 , 50-029 Wrocław

Doświadczenie i kwalifikacje

certyfikat
  • Studia wyższe (magisterskie)
  • Studia podyplomowe
  • Kurs
4 lat doświadczenia w zawodzie

O mnie

Dietetyką oraz treningami pasjonuję się od lat. Zmianę nawyków rozpoczęłam od siebie i chętnie dzielę się swoimi doświadczeniami z klientami.

Jestem absolwentką studiów I i II stopnia na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu na kierunku Technologia Żywności i Żywienie Człowieka. Studia z zakresu psychodietetyki odbyłam na Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu. Jestem również certyfikowanym Trenerem Personalnym. Swoją wiedzę stale poszerzam na licznych kursach i konferencjach. Prowadzę warsztaty i wykłady o tematyce żywieniowej dla przedszkoli, szkół oraz firm.
Wykładam i prowadzę zajęcia na wrocławskich uczelniach wyższych z zakresu psychodietetyki, żywienia w sporcie, żywienia człowieka, analizy żywności.

Piszę programy żywieniowe oparte na zdrowych i łatwych do przygotowania potrawach.
Opracowuję indywidualne plany treningowe, które wspomagają proces kształtowania sylwetki. Zajmuję się również psychologicznym aspektem odchudzania. Pomagam osobom, które podejmowały bezskuteczne próby ukształtowania swojej sylwetki.

Sekretem moich diet jest duża ilość smacznego jedzenia dostosowana do potrzeb klienta.

Specjalność: psychodietetyka, redukcja tkanki tłuszczowej, budowa masy mięśniowej, żywienie w chorobach układu krążenia, żywienie dzieci, żywienie kobiet w ciąży, dieta bezglutenowa, dieta wegetariańska, niedoczynność tarczycy.

Usługi

Pierwsza wizyta + indywidualny jadłospis Czas trwania: 30 min Cena: 130 zł
Wizyta kontrolna Czas trwania: 30 min Cena: 60 zł

Kalendarz

Ten dietetyk nie ma uruchomionego kalendarza