dietetyk Iwona Rumińska
ocena dietetyka

Dietetyk Iwona Rumińska

Specjalizacja

Adres Gabinetu

ul. Bartosza Głowackiego 16 /7 , 55-100 Trzebnica

Doświadczenie i kwalifikacje

certyfikat
  • Studia wyższe (magisterskie)
  • Studia podyplomowe
5 lat doświadczenia w zawodzie

O mnie

Psycholog, psychodietetyk, psychoonkolog. Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku psychologia, absolwentka studiów podyplomowych z psychologii transportu na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz abslwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej na studiach podyplomowych na kierunku Psychodietetyka oraz Psychoonkologia. W trakcie zdobywania uprawnień psychoterapii poznowaczo-behawioralnej w Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej.

Chętnie pracuje z osobami dorosłymi oraz z dziećmi i całymi rodzinami. Szybko nawiązuje kontakt z pacjentami. Kieruje się zasadą "wszystko jest dla ludzi, ale niektóre rzeczy w umiarze"- czym zyskuje sobie zaufanie i buduje motywację do pracy.

W pracy kieruje się zasadami Kodeksu Etyczno- Zawodowego Psychologa.

Główne obszary jej zainteresowań stanowią: zachowania prozdrowotne, praca nad samooceną, motywacja do zmiany zachowań nawykowych. Znakomicie czuje się zarówno w pracy z pacjentem w gabinecie, jak i na zajęciach grupowych, warsztatowych i wykładowych.

Osiągnięcia

Członek Polskiego Towarzystwa Badań nad Otyłością, członek Wrocławskiego Oddziału Polskiego Towarzystwa Dietetyki, członek- założyciel Polskiego Towarzystwa Psychodietetycznego. Certyfikowany Instruktor Nordic Walking.

Informacje dodatkowe

  • Parking dla klientów
  • Przyjazny dla osób poruszających się na wózku inwalidzkim
  • Wizyty online

Usługi

Pierwsza wizyta Czas trwania: 90 min Cena: 150 zł
Pierwsza wizyta to wywiad i przygotowanie indywidualnie dopasowanych zaleceń. Pierwsza wizyta to zwykle 2 spotkania. Mamy świadomość, że niecierpilwie czekacie Państwo na zalecenia, ale musimy mieć czas na analizę i dobranie właściwej dietoterapii, dlatego od 1 wizyty do przekazania zaleceń mija 7 do 10 dni. Pierwsze spotkanie trwa zwykle około 60-90 minut, kolejne około 30-60 w zależności od problemu, z jakim Pacjent przychodzi.

Pierwsza wizyta to więcej niż dieta- to otoczenie Pacjenta pomocą i wsparciem specjalistów z różnych dziedzin.
Wizyta kontrolna Czas trwania: 30 min Cena: 100 zł
analiza składu ciała, pomiary antropometryczne, sprawdzenie dzienniczka żywieniowego, omówienie stosowanej diety, ocena samopoczucia w trakcie stosowania diety, ewentualne korekty w diecie, przejście do kolejnych etapów diety, wprowadzanie nowych produktów do diety, możemy również uwzględnić nowe potrawy sugerowane przez pacjenta (należy przynieść szczegółowy przepis)
Wizyta z dzieckiem Czas trwania: 120 min Cena: 200 zł
Wizyta ma charakter 3 spotkań: pierwsze TYLKO z rodzicem/ rodzicami (szczegółowy wywiad), drugie z rodzicem/ rodzicami i dzieckiem (wywiad z dzieckiem, pomiary antropometryczne), i trzecia z rodzicem/ rodzicami i dzieckiem (przekazanie zaleceń)

Kalendarz

Ten dietetyk nie ma uruchomionego kalendarza