dietetyk Iwona Osial
ocena dietetyka

Dietetyk Iwona Osial

Specjalizacja

Adres Gabinetu

ul. Ogrodowa 15 /25 , 87-100 Toruń

Doświadczenie i kwalifikacje

certyfikat
  • Studia wyższe (magisterskie)
  • Studia podyplomowe
  • Kurs
23 lat doświadczenia w zawodzie

O mnie

Ukończone studia magisterskie na kierunku dietetyka z modułem psychodietetycznym, psychodietetyk, edukator diabetologiczny, specjalista pielęgniarstwa zachowawczego. Ukończyła kurs Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach oraz wstęp do Dialogu Motywuącego. Absolwentka studiów podyplomowych w zakresie zarządzania jednostkami służby zdrowia - Akademia Menagera Służby Zdrowia UMK w Toruniu oraz psychodietetyki w WSNS w Lublinie. W swoim dorobku na ukończenie wielu kursów z dziedziny dietetyki, m.in: dietetyka w sporcie, dietetyka dla kobiet w ciąży i dzieci, kurs fitness oraz kursów dokształcających w dziedzinie diabetologii. Aktualnie z oddaniem i sumiennością podjęłam się pracy z pacjentem w zakresie psychologii odżywiania - motywuje do działania, poprawia myślenie pacjenta w zakresie zdrowego i racjonalnego odżywiania się. .

Osiągnięcia

Od 23 lat prężnie działam w ochronie zdrowia. W swoim dorobku mam liczne wystąpienia podczas konferencji dotyczących diabetologii oraz walki z otyłością.
Członek SED Stowarzyszenia Edukacji Diabetologicznej oraz członek Rady Fundacji Sedno.

Informacje dodatkowe

  • Parking dla klientów
  • Wizyty online

Usługi

Pierwsza wizyta kompleksowa Czas trwania: 60 min Cena: 120 zł
Holistyczne podejście do chorego. Ustalenie problemów żywieniowych na podstawie wywiadu, dzienniczka żywienia, analizy składu ciała oraz wyników badań. Określenie wskazówek do dalszego postępowania.
Kolejna wizyta Czas trwania: 30 min Cena: 60 zł
Konsultacja polegająca na ocenie osiągniętych wyników. Kontrolna analiza składu ciała i kolejne wytyczne na nastepny okres.
Tygodniowy program dietetyczny Czas trwania: 30 min Cena: 150 zł
Spersonalizowany program dostosowany do indywidualnych potrzeb pacjenta.