dietetyk Gabriela Nowakowska
ocena dietetyka

Dietetyk Gabriela Nowakowska

Specjalizacja

Adres Gabinetu

Ten dietetyk ukrył swój adres.

Doświadczenie i kwalifikacje

certyfikat
  • Studia wyższe (licencjat)
  • Studia wyższe (magisterskie)
  • Kurs
6 lat doświadczenia w zawodzie

O mnie

Z wykształcenia jestem dietetykiem oraz psychodietetykiem. Pozwala mi to szerzej spojrzeć na zaburzenia związane z odżywianiem. Wykształcenie kierunkowe – technologia spożywcza oraz wieloletnie doświadczenie w branży spożywczej pozwoliły mi zgromadzić praktyczną wiedzę na temat składu i produkcji żywności.
Dietetyka jest dziedziną wymagającą szerokiej wiedzy, a każdy Pacjent jest jedynym w swoim rodzaju przypadkiem, dlatego cenię sobie indywidualne podejście do każdego człowieka. Psychodietetyk pomaga w znalezieniu konstruktywnych sposobów radzenia sobie z trudnościami w efektywnym odchudzaniu i zdrowym odżywianiu.
Nie ma uniwersalnego sposobu odżywiania, jest on indywidualny dla każdego. Dopasowanie jadłospisu do naszych przyzwyczajeń będzie ułatwiało zmianę nawyków żywieniowych, co oznacza, że nowa dieta powinna być modyfikacją dotychczasowych zachowań jedzeniowych. Dzięki takiemu dobraniu diety nie tylko uzyska się utratę kilogramów, ale co najważniejsze, jest to dobry sposób na utrzymanie nowej wagi.

Moim zadaniem jako dietetyka i psychodietetyka jest motywowanie do podejmowania zmiany nawyków żywieniowych, ocena postępów, a także korygowanie i naprowadzanie na właściwe cele.

Informacje dodatkowe

  • Parking dla klientów
  • Przyjazny dla osób poruszających się na wózku inwalidzkim
  • Wizyty online

Usługi

Pierwsza wizyta Czas trwania: 60 min Cena: 80 zł
Wizyta kontrolna Czas trwania: 60 min Cena: 80 zł
Sporządzenie jadłospisu Czas trwania: 60 min Cena: 130 zł

Kalendarz

Dietetyk ukrył adresy gabinetów lub nie dodał godzin pracy