ocena dietetyka

Dietetyk Ewelina Kozłowska

Specjalizacja

Adres Gabinetu

Ten dietetyk ukrył swój adres.

Doświadczenie i kwalifikacje

certyfikat
  • Studia wyższe (magisterskie)
4 lat doświadczenia w zawodzie

O mnie

Witam :)
Nazywam się Ewelina Kozłowska i jestem absolwentką 5-letnich studiów na kierunku Dietetyka realizowanych na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.
Studia magisterskie ukończyłam z wyróżnieniem dla najlepszej absolwentki. Moje doświadczenie zawodowe związane jest z pracą w prywatnych poradniach dietetycznych, przychodniach lekarskich oraz na oddziałach szpitalnych. Jestem autorką artykułów o tematyce dietetycznej do literatury fachowej oraz portali internetowych. Wielokrotnie organizowałam oraz przeprowadzałam wykłady oraz szkolenia z zakresu zdrowego żywienia dla różnych grup wiekowych. Obecnie oprócz współpracy z pacjentami LiveDiet24, pracuję także jako Dietetyk w Szpitalu Bielańskim w Warszawie, gdzie dzielę się z pacjentami swoją wiedzą. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Dietetyki oraz Polskiego Stowarzyszenia Osób z Celiakią i Na Diecie Bezglutenowej. W wolnych chwilach udoskonalam przepisy kulinarne (efekty można obejrzeć na blogu LiveDiet24), po to aby proponowane przeze mnie dania były nie tylko skuteczne, ale przede wszystkim smaczne. W swojej pracy najbardziej cenię możliwość kontaktu z drugim człowiekiem oraz wyzwanie jakie każda nowa osoba wchodząca do gabinetu stawia przede mną. Zadowolenie pacjentów z wypracowanych rezultatów i wzrost ich świadomości żywieniowej są dla mnie największym sukcesem.
Współpracuję z pacjentami z nadmierną masą ciała, cukrzycą, insulinoopornością, chorobami tarczycy, celiakią i alergią na gluten, zaburzeniami lipidowymi oraz schorzeniami przewodu pokarmowego jak: zespół nadwrażliwego jelita, nieswoiste zapalenia jelit, choroba wrzodowa).Pełna lista schorzeń w których uzyskacie Państwo moją pomoc dostępna jesyt pod adresem: :http://livediet24.com/healthylivediet

Informacje dodatkowe

  • Akceptuję karty płatnicze
  • Wizyty online

Usługi

Konsultacja dietetyczna Czas trwania: 90 min Cena: 100 zł
Pakiet Standard Czas trwania: 60 min Cena: 300 zł
Paket LivePremium Czas trwania: 60 min Cena: 450 zł
Pakiet LiveDeluxe Czas trwania: 60 min Cena: 550 zł

Opinie klientów

ocena dietetyka
ocena 5.00/ 5 (z 2 opinii)

Kalendarz

Dietetyk ukrył adresy gabinetów lub nie dodał godzin pracy