dietetyk Ewa Mirkowicz
ocena dietetyka

Dietetyk Ewa Mirkowicz

Specjalizacja

Adres Gabinetu

Ten dietetyk ukrył swój adres.

Doświadczenie i kwalifikacje

certyfikat
  • Studia wyższe (magisterskie)
1 lat doświadczenia w zawodzie

O mnie

Jestem specjalistą ds. żywienia człowieka, technologiem żywności i żywienia człowieka. Specjalizuję się w dietach w chorobach, szczególnie w dietoterapii chorób autoimmunologicznych. W pracy wykorzystuję nie tylko wiedzę teoretyczną, zdobytą na studiach, konferencjach i szkoleniach, ale również, a może przede wszystkim moje własne doświadczenie żywieniowe. W 15. roku życia zachorowałam na reumatoidalne zapalenie stawów. Na własnej skórze poznałam, jak organizm reaguje na cytostatyki i sterydy i jak dieta może wpłynąć na zrujnowane zdrowie. Dlatego też, chociaż podstawą są dla mnie badania naukowe i fizjologia człowieka, jestem otwarta też i na inne systemy żywieniowe - medycyna chińska, wegetarianizm, dieta zgodna z grupą krwi. Zawsze szukam sposobu, by pomóc moim Klientom.

Nie pracuję na kaloriach. Dla mnie najważniejsza jest realność jadłospisu - możliwość jego zastosowania. Dlatego też plany żywieniowe dostosowane są zawsze do danej konkretnej osoby - jej stanu zdrowia, zażywanych leków, trybu pracy, możliwości przygotowywania posiłków, dostępnych produktów spożywczych.

Największy nacisk stawiam na EDUKACJĘ ŻYWIENIOWĄ. Na każdym spotkaniu radzę Klientom, jak kupować produkty spożywcze, na co zwracać uwagę przy przygotowywaniu posiłków, jaki wpływ na zdrowie, koncentrację, samopoczucie mają poszczególne produkty spożywcze.

Kalendarz

Ten dietetyk nie ma uruchomionego kalendarza