ocena dietetyka

Dietetyk Ewa Miłowicz

Specjalizacja

Adres Gabinetu

ul. Benedykta Polaka 21 /4 , 50-379 Wrocław

Doświadczenie i kwalifikacje

certyfikat
  • Studia wyższe (magisterskie)
  • Kurs
10 lat doświadczenia w zawodzie

O mnie

Obecnie, jako diet i life coach, towarzyszę osobom, które pragną poprawić jakość swojego życia zarówno na poziomie ciała, jak i ducha. Wspieram tych, którzy chcą żyć w zgodzie ze sobą i wzmocnić swoją wewnętrzną siłę. U źródeł mojej pracy leży teoria Gestalt i filozofia egzystencjalna. Zakładają one, że to sam człowiek nadaje sens i znaczenie własnemu życiu poprzez doświadczenie i dokonywanie wyborów.
Więcej o mnie, dowiesz się tutaj: https://www.linkedin.com/in/ewa-mi%C5%82owicz-506a697a/
i tutaj:
https://www.znanylekarz.pl/ewa-milowicz/dietetyk-terapeuta/wroclaw

Osiągnięcia

Praktyka indywidualna w zakresie Diet Coachingu, szkolenia dot.: zdrowego odżywiania, nawyków i przekonań związanych z żywieniem, praca z otyłością i chorobami dietozależnymi.
Opracowywanie diet - redukcyjnej, cukrzycowej, wątrobowej, przy insulinooporności, przy dnie moczanowej, przy kandydozie, przy niedoborach wapnia i żelaza, bez laktozy, bez glutenu.

Informacje dodatkowe

  • Wizyty online

Usługi

Sesja coachingu dietetycznego (także przez skypa) Czas trwania: 60 min Cena: 120 zł
To spotkanie i rozmowa, które koncentrują się na odżywianiu, ciele oraz zdrowiu i stylu życia. Jest odpowiedzią na nieumiejętność radzenia sobie z objadaniem się, nadwagą, zajadaniem emocji i na brak akceptacji siebie i swojego stylu życia. Koncentracja na odżywianiu w ujęciu coachingu dietetycznego nie polega na liczeniu kalorii i rozpisywaniu sztywno zaplanowanego jadłospisu. Istotą natomiast jest poznanie swoich potrzeb i uświadomienie sobie co, kiedy i po co jem. To także nauka odróżniania głodu fizjologicznego od głodu emocjonalnego i umiejętności radzenia sobie z przykrymi emocjami. Diet coaching łączy wiedzę o człowieku i żywieniu. Człowiek jest bowiem pewną całością- organizmem w którym fizyczność i psychika jednocześnie występują razem i obok siebie, a także wzajemnie się uzupełniają i oddziałują na siebie. Dlatego diet coaching łączy wiedzę z zakresu psychologii poznawczo-behawioralnej, dietetyki, relaksacji oraz pracy z ciałem, oddechem i uważnością.
Cały proces diet coachingu to zwykle około 8 spotkań.

Dla osób które chcą:

• trwale zmienić swoje nawyki żywieniowe
• odzyskać i utrzymać optymalną dla siebie masę ciała
• pożegnać się na zawsze z efektem jo-jo
• czuć się dobrze w swoim ciele i mieć dużo energii
• odżywiać się świadomie
• opracować sposób odżywiania zgodny ze stylem życia
• zadbać o swoje zdrowie i poprawić jakość życia
• lepiej siebie poznać i zrozumieć
• zyskać motywację do zmiany na płaszczyźnie odżywiania i zachowania
Konsultacja w zakresie odżywiania z jadłospisem na 7 dni Czas trwania: 60 min Cena: 240 zł
Jest to spotkanie polegające na zebraniu wywiadu od Klienta na temat jego stylu życia i sposobu żywienia. Na tej podstawie udzielam informacji zwrotnej i wskazówek co i w jaki sposób należy skorygować. Na podstawie zebranych informacji układam plan odżywiania i przepisy na 7 dni, z uwzględnieniem informacji dotyczących stylu życia, trybu pracy i preferencji produktowych. Klient otrzymuje dietę na maila w czasie do 7 dni od wizyty.
Konsultacja w zakresie odżywiania z jadłospisem na 14 dni Czas trwania: 60 min Cena: 280 zł
Jest to spotkanie polegające na zebraniu wywiadu od Klienta na temat jego stylu życia i sposobu żywienia. Na tej podstawie udzielam informacji zwrotnej i wskazówek co i w jaki sposób należy skorygować. Na podstawie zebranych informacji układam plan odżywiania i przepisy na 14 dni, z uwzględnieniem informacji dotyczących stylu życia, trybu pracy i preferencji produktowych. Klient otrzymuje dietę na maila w czasie do 7 dni od wizyty.
Program "Jeden miesiąc" (konsultacja+sesja diet coachingu+jadłospis na 7 dni) Czas trwania: 120 min Cena: 320 zł
Program "Jeden miesiąc" obejmuje jedną konsultację w zakresie odżywiania, jedną sesję diet coachingu (każde z nich trwa jedną godzinę zegarową), oraz jadłospis na 7 dni. Wizyty należy wykorzystać w ciągu miesiąca, natomiast jadłospis wysyłam na emaila w ciągu 7 dni od pierwszego spotkania.
Pakiet ten pozwala zaoszczędzić 40 zł.
Informacje na temat wizyty konsultacyjnej, oraz sesji diet coachingu znajdziecie Państwo w opisie usług pod tymi nazwami.
Zapraszam serdecznie do spotkania!
Pakiet "Trzy miesiące" (konsultacja+5 sesji diet coachingu+jadłospis na 14 dni) Czas trwania: 60 min Cena: 780 zł
Program "Trzy miesiące" obejmuje jedną konsultację w zakresie odżywiania, pięć sesji diet coachingu (każde z nich trwa jedną godzinę zegarową), oraz jadłospis na 14 dni. Wizyty należy wykorzystać w ciągu 3 miesiący, natomiast jadłospis wysyłam na emaila w ciągu 7 dni od pierwszego spotkania.
Pakiet ten pozwala zaoszczędzić 120 zł.
Informacje na temat wizyty konsultacyjnej, oraz sesji diet coachingu znajdziecie Państwo w opisie usług pod tymi nazwami.
Zapraszam serdecznie do spotkania!

Opinie klientów

ocena dietetyka
ocena 5.00/ 5 (z 2 opinii)