dietetyk Emilia Fierek
ocena dietetyka

Dietetyk Emilia Fierek

Specjalizacja

Adres Gabinetu

ul. /74 , 83-110 Tczew

Doświadczenie i kwalifikacje

certyfikat
  • Studia wyższe (licencjat)
  • Studia wyższe (magisterskie)
  • Studia podyplomowe
1 lat doświadczenia w zawodzie

O mnie

Jestem absolwentką Collegium Medicum im. L.Rydgiera w Bydgoszczy na kierunku dietetyka. Dodatkowo swoje zainteresowania rozwijałam na studiach podyplomowych z psychodietetyki, które dopełniły moją wiedzę w zakresie psychologicznych aspektów redukcji masy ciała i zaburzeń odżywiania. Dodatkowo ukończyłam liczne szkolenia z zakresu dietocoachingu, odżywiania w różnych zespołach chorobowych oraz dobrej komunikacji z podopiecznym.
W swoim zawodzie połączyłam dwie ogromne pasje życia: medycynę i odżywianie(gotowanie). Mam ogromną przyjemność pomagać w wprowadzaniu prawidłowych nawyków żywieniowych u osób z różnych grup wiekowych zarówno dzieci i młodzież, osób dorosłych w tym także seniorów. Wyróżniam się indywidualnym podejściem do każdego , aby wspierać, motywować i edukować. Uwielbiam pracę z dziećmi- widzę ogromną potrzebę w kształtowaniu wzorców żywieniowych już od najmłodszych lat, w celu zapobiegania chorób cywilizacyjnych.

Usługi

pierwsza wizyta Czas trwania: 60 min Cena: 100 zł
Szczegółowy wywiad żywieniowy z analizą składu ciała i interpretacją wyników, wywiad zdrowotny, analiza nawyków żywieniowych; określenie potrzeb, celu współpracy i sposobu działania.
Wizyta kontrolna dla klientów będących we współpracy Czas trwania: 30 min Cena: 0 zł
Analiza składu ciała, dotychczasowych postępów, zmiany nawyków; spotkanie nie zastępuje pierwszej wizyty.