dietetyk Dorota Silarska
ocena dietetyka

Dietetyk Dorota Silarska

Specjalizacja

Adres Gabinetu

Ten dietetyk ukrył swój adres.

Doświadczenie i kwalifikacje

certyfikat
  • Studia wyższe (magisterskie)
1 lat doświadczenia w zawodzie

O mnie

Jestem dietetyczką w firmie Pracownia Zdrowia. W połączeniu z osteopatią i fizjoterapią staramy się wspierać klientów holistycznie. Przyjmuję stacjonarnie we Wrocławiu i Złotym Stoku. Prowadzę też porady on-line.

Ukończyłam dietetykę na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu. Cały czas się dokształcam i poznaję różne podejścia. Ukończyłam kursy z zakresu dietetyki sportowej, dietoterapii chorób autoimmunologicznych i tarczycy, diet wegetariańskich, wegańskich oraz kształtowania zdrowych nawyków żywieniowych wśród dzieci. Wiedzę zdobywałam też w Poradni Chorób Metabolicznych i co najważniejsze – mojej pierwszej pracy w Klinice Diety Gryszkin. Kształcę się w kierunku dietetyki klinicznej i psychodietetyki, ponieważ podstawą mojej terapii jest rozmowa.

Bazuję na tym, że wracam do natury. Nie uznaję czegoś takiego jak diety cud i magiczne koktajle. Interesuję się zagadnieniami psychologii, tradycyjnej medyny chińskiej, dietetyki klinicznej obejmującej wszelkie zaburzenia metaboliczne, choroby autoimmunologiczne, choroby przewodu pokarmowego, układu sercowo-naczyniowego, nietolerancje i alergie pokarmowe oraz żywienia w sporcie. Im trudniej, tym lepiej. Uwielbiam wyzwania!

Lubię dzielić się swoją wiedzą i jednocześnie uczyć poprzez kształcenie innych. Prowadzę szkolenia dla szkół, pogawędki dietetyczne w klimatycznym sklepie Maribel oraz warsztaty kulinarne z Szymonem Czupkiewiczem (Simon COOKs).

W 2015 roku zostałam ambasadorką firmy Primavika. Wspieram firmę poradami dietetycznymi, opisami produktów na stronę i artykułami. To polskie przedsiębiorstwo kładące nacisk na jakość swoich produktów, chętnie przyjmują sugestie dietetyków i konsumentów dotyczące składów wyrobów – to się ceni!

Informacje dodatkowe

  • Wizyty online

Kalendarz

Ten dietetyk nie ma uruchomionego kalendarza