dietetyk Dorota Dębogórska
ocena dietetyka

Dietetyk Dorota Dębogórska

Specjalizacja

Adres Gabinetu

Ten dietetyk ukrył swój adres.

Doświadczenie i kwalifikacje

certyfikat
  • Studia wyższe (magisterskie)
1 lat doświadczenia w zawodzie

O mnie

Zawód dietetyk to spełnienie moich dziecięcych marzeń: o byciu lekarką, psychologiem, kucharką i dziennikarką. Po trosze wszystkie je spełniam. Pomagam ludziom osiągnąć zdrowie, zadowolenie z siebie i swojego wyglądu, wymyślam przepisy kulinarne, które oczywiście muszę wypróbować i na koniec wszystko to opisuję w zaleceniach dla moich klientów lub w artykułach. Dzięki temu praca jest jednocześnie moją pasją. Lubię podróżować, próbować nowych dań.Kolekcjonuję książki kucharskie, uwierz mi, nigdy nie mam ich za dużo. Jeśli chcesz podobnie jak ja odkryć radość jedzenia i poczuć się dobrze we własnym ciele, zapraszam!

Jestem absolwentką wydziału Nauk o Żywności Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu na specjalizacji Żywienie Człowieka. Zagadnienia związane ze zdrowiem i żywieniem człowieka interesują mnie od początku studiów.

Jestem jednym z pierwszych dietetyków we Wrocławiu, pracuję od 2003 r i mam 12 lat doświadczenia, a Gabinet działa od maja 2005r czyli już 10 lat.
Szczególnie zajmuję się odchudzaniem i dietoterapią w chorobach autoimmunologicznych. Opracowałam autorskie programy edukacji dietetycznej dla różnych grup pacjentów – kardiologicznych, cukrzycowych, otyłych. Przez 12 lat współpracuję z lekarzami wielu specjalności i uczestniczę w konferencjach naukowych.

Stale pogłębiam moją wiedzę na licznych szkoleniach, biorę udział w konferencjach na temat zdrowia, również jako prelegentka. Od kilku lat jestem edukatorką w programach promocji zdrowia dla dzieci, młodych rodziców, seniorów oraz pacjentów kardiologicznych i diabetologicznych. Doradzam też wrocławskim żłobkom i przedszkolom oraz publikuję artykuły o tematyce żywieniowej i kulinarnej na portalach internetowych.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Dietetyki oraz Polskiego Towarzystwa Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej.

Kalendarz

Ten dietetyk nie ma uruchomionego kalendarza