dietetyk Dominika Dietrich-Stefankiewicz
ocena dietetyka

Dietetyk Dominika Dietrich-Stefankiewicz

Specjalizacja

Adres Gabinetu

ul. Unnamed Road 82 /353A , 80-001 Gdańsk

Doświadczenie i kwalifikacje

certyfikat
  • Studia wyższe (licencjat)
  • Studia wyższe (magisterskie)
9 lat doświadczenia w zawodzie

O mnie

Tytuł dietetyka medycznego uzyskałam kończąc Uniwersytet Medyczny w Katowicach, gdzie uzyskałam wiedzę medyczną oraz wiedzę z zakresu dietetyki. W zawodzie dietetyka pracuję od wielu lat. Przez lata pracy z indywidualnym pacjentem uzyskałam niesamowite doświadczenie w zawodzie dietetyka.
Na co dzień pracuję z osobami mającymi kłopoty w utrzymaniu prawidłowej wagi ciała, jak: nadwaga, otyłość, czy niedowaga oraz z osobami chcącymi zmienić niewłaściwe nawyki żywieniowe na prawidłowe. Przyjmuję także osoby, które cierpią na różne zaburzenia zdrowotne, staram się prawidłową dietą poprawić stan zdrowia pacjentów.
W pracy z pacjentami w pełni wykorzystuję nabytą fachową wiedzę i sprawdzone skuteczne doświadczenie, które pozwala mi na indywidualne podejście do każdego pacjenta w odpowiedni sposób stwarzając atmosferę wzajemnego zrozumienia i zaufania. Profesjonalne działanie i konsekwencja z mojej strony przyczyniają się do tego, że moi pacjenci nie poprzestają na jednym, pierwszym spotkaniu, stąd kolejne wizyty i wzruszające wyznania.
Charakteryzuje mnie ogromna wrażliwość na problemy osób, które się do mnie zgłaszają, każda z tych osób jest należycie wysłuchana, co skutkuje ułożeniem indywidualnej, a co najważniejsze -skutecznej diety.
Kontaktując się ze mną masz pewność, że jesteś pod opieką osoby o wysokich kwalifikacjach z dziedziny leczniczej i profilaktycznej dietetyki, na które składają się odpowiednie wykształcenie, doświadczenie, pełen profesjonalizm, poufność i dyskrecja oraz rzetelne podejście do problemów pacjenta, a także gwarancja z przypisanych diet.

Informacje dodatkowe

  • Akceptuję karty płatnicze
  • Parking dla klientów
  • Przyjazny dla osób poruszających się na wózku inwalidzkim
  • Wizyty online

Usługi

Pierwsza wizyta - wywiad dietetyczny Czas trwania: 60 min Cena: 100 zł
14-dniowy plan żywieniowy Czas trwania: 30 min Cena: 150 zł
Wizyta kontrolna Czas trwania: 30 min Cena: 80 zł

Kalendarz

Ten dietetyk nie ma uruchomionego kalendarza