dietetyk Dietetyk Justyna Bas
ocena dietetyka

Dietetyk Dietetyk Justyna Bas

Specjalizacja

Adres Gabinetu

ul. Wielkopolska 21-23 /1 , 70-450 Szczecin

Doświadczenie i kwalifikacje

certyfikat
  • Studia wyższe (magisterskie)
  • Studia podyplomowe
5 lat doświadczenia w zawodzie

O mnie

Jestem Justyna i uczę zdrowego odżywiania.
Wyobraź sobie, że każdego dnia budzisz się z energią do działania, przestajesz chorować, dzięki czemu masz więcej czasu i sił do realizacji swoich planów. Jeśli zaczniesz o siebie dbać, tak właśnie może wyglądać Twoje życie, a Ty będziesz się cieszyć zdrowiem.
Nauczę Cię nie tylko co i kiedy jeść, ale także jak odpowiednio zarządzać kuchnią by przygotowanie posiłków stało się bezproblemowe. Podpowiem jak połączyć życie codzienne ze zdrowym odżywianiem i sportem.

Jestem dietetykiem, specjalistą ds. żywienia i edukatorem żywieniowym. Pomagam tym, którzy chcą mojej pomocy, ponieważ zadowolenie podopiecznych to największy sukces.

Osiągnięcia

Członek Stowarzyszenia Edukatorów żywieniowych "Zdrowo Jemy, Zdrowo Rośniemy"
Członek Polskiego Stowarzyszenia Dietetyków
Koordynator działań Stowarzyszenia "Zdrowo Jemy, Zdrowo Rośniemy" w województwie Zachodniopomorskim.
Lider Regionu Stowarzyszenia "Zdrowo Jemy, Zdrowo Rośniemy" w województwie Zachodniopomorskim i Wielkopolskim.
Członek Stowarzyszenia Strefa Równowagi.

Informacje dodatkowe

  • Akceptuję karty płatnicze
  • Parking dla klientów
  • Wizyty online

Usługi

Konsultacja dietetyczna wstępna Czas trwania: 60 min Cena: 100 zł
Celem konsultacji żywieniowej jest określenie problemów żywieniowych pacjenta i nakierowanie na dalsze działanie. W czasie jej trwania przeprowadzę z długą i wnikliwą rozmowę, podczas której uzupełnię niezbędne mi informacje. Będę chciała podyskutować o Twoim stylu życia i tym, co Cię do mnie sprowadza.
Wizyta obejmuje szczegółowy wywiad żywieniowy– między innymi : dolegliwości, przyjmowane leki, analizę badań laboratoryjnych, styl życia, upodobania kulinarne, stosowane wcześniej diety. Jako dietetyk muszę poznać nawyki żywieniowe pacjenta, dowiedzieć się co jada na co dzień, poznać smaki, preferencje i ulubione potrawy. Zostaje wykonana profesjonalna analiza składu ciała wraz z omówieniem jej wyników.Badania te umożliwiają określenie ilości tkanki tłuszczowej, mięśniowej i wody w organizmie.
Spotkanie trwa około 45-60 minut.
Konsultacja kontrolna Czas trwania: 30 min Cena: 70 zł
Na wizycie kontrolnej po 3-4 tygodniach stosowania diety, sprawdzana jest efektywność planu żywieniowego oraz określane dalsze postępowanie.

Wykonuje się także kontrolne pomiary składu ciała oraz analizy i koryguje ewentualne błędy. Po około tygodniu wysyłany jest drogą elektroniczną kolejny jadłospis.

Spotkania te są istotne w procesie motywowania, wzmacniania więzi z pacjentem, edukacji a także kontroli postępów. Ważne jest regularne korygowanie jadłospisu w zależności od potrzeb lub w dobranie nowego planu.
Konsultacja dietetyczna + plan żywieniowy Czas trwania: 30 min Cena: 200 zł
Konsultacja żywieniowa uzupełniona o dobrany indywidualnie plan żywieniowy. Plan dobieramy na podstawie aktualnych badań, preferencji podopiecznego, stylu życia, możliwości kulinarnych i finansowych. Jest maksymalnie dostosowany do podopiecznego w myśl zasady "dieta dla Ciebie, nie Ty dla diety". Plan można stosować przez 3-4 tygodnie, po tym czasie wskazana jest wizyta kontrolna.
Pakiet miesięczny Czas trwania: 90 min Cena: 220 zł
Podstawą doboru planu jest wizyta wstępna. Pakiet miesięczny opiera się o preferencje żywieniowe, wywiad żywieniowy i wyniki badań. Zamawiając pakiet miesięczny otrzymujesz jadłospis 10 dniowy, konsultacje kontrolną a także stały kontakt mailowy i telefoniczny. W skład pakietu wchodzą również indywidualne materiały edukacyjne, zalecenia dietetyczne i analiza dotychczasowego żywienia wraz z określeniem zmian w skali miesiąca.
Po miesiącu współpracy całkowicie zmieniamy jadłospis.