dietetyk Diana Szumilas
ocena dietetyka

Dietetyk Diana Szumilas

Specjalizacja

Adres Gabinetu

ul. Walecznych 6 /1 , 50-341 Wrocław

Doświadczenie i kwalifikacje

certyfikat
  • Studia wyższe (magisterskie)
  • Studia podyplomowe
1 lat doświadczenia w zawodzie

O mnie

Absolwentka studiów magisterskich na kierunku Dietetyka Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Studentka studiów podyplomowych Psychodietetyka na Uniwersytecie SWPS (Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej). Członek Polskiego Stowarzyszenia Dietetyków oraz Polskiego Stowarzyszenia Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej.

Od kilku lat promuje dietę roślinną – blogerka kulinarna, autorka bloga VeganCorner.pl www.linkedin.comProwadzi warsztaty kulinarne i wykłady z zakresu zdrowego stylu życia. W rozwoju zawodowym szczególnie interesuje się dietami wegetariańskimi, zaburzeniami odżywiania i żywieniem w chorobach autoimmunologicznych. Pasjonuje się fotografią kulinarną i sportem. Prywatnie weganka na diecie bezglutenowej.

Osiągnięcia

https://www.linkedin.com/in/diana-szumilas-80b415110/

Informacje dodatkowe

  • Parking dla klientów
  • Wizyty online

Usługi

Konsultacja dietetyczna Czas trwania: 120 min Cena: 200 zł
Konsultacja dietetyczna składa się z dwóch spotkań:
- pierwsze: diagnostyczne - trwa 40-60 minut, podczas niego zbierany jest szczegółowy wywiad żywieniowy i ogólnomedyczny,
- drugie: właściwa konsultacja dietetyczna - trwa ok. 90 minut, podczas niego następuje edukacja żywieniowa i poradnictwo w zakresie danego problemu dietetycznego. Przekazuję też pakiet opracowanych zalecań w formie wydrukowanych materiałów.
Cena obejmuje oba spotkania.
Konsultacja kontrolna Czas trwania: 60 min Cena: 100 zł
Niezbędna przy długoterminowej pracy z pacjentem. Pozwala na weryfikację postępów, stawianie kolejnych celów terapeutycznych i rozwiązywanie bieżących problemów żywieniowych.

Kalendarz

Ten dietetyk nie ma uruchomionego kalendarza