dietetyk Daria Jaroszewska
ocena dietetyka

Dietetyk Daria Jaroszewska

Specjalizacja

Adres Gabinetu

Ten dietetyk ukrył swój adres.

Doświadczenie i kwalifikacje

certyfikat
  • Studia wyższe (magisterskie)
  • Studia podyplomowe
2 lat doświadczenia w zawodzie

O mnie

Jestem absolwentką studiów na kierunku Dietetyka, I i II stopnia, na Uniwersytecie Medycznym im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu. Dodatkowo ukończyłam również studia podyplomowe na kierunku Psychodietetyka w SWPS w Poznaniu. Pasjonuje mnie praca z klientem zarówno indywidualnym jak i grupowym. Prowadzę klasyczne poradnictwo dietetyczne z możliwością odbycia konsultacji w domu oraz różnego rodzaju warsztaty praktyczne dla dzieci, młodzieży, dorosłych, a także firm.
Moje motto: "Nie szukaj przeszkód, znajdź możliwości".

Osiągnięcia

Jestem aktywnym członkiem Polskiego Stowarzyszenia Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej, a także edukatorem żywieniowym programu i Stowarzyszenia "Zdrowo Jemy, Zdrowo Rośniemy".
Ukończyłam wiele kursów i szkoleń uaktualniających moją wiedzę dietetyczną.

Informacje dodatkowe

  • Wizyty online

Usługi

Pierwsza wizyta Czas trwania: 60 min Cena: 100 zł
Wizyta obejmuje analizę składu ciała, wywiad żywieniowo-chorobowy, opracowanie planu działania oraz wstępną edukację żywieniową.
Wizyta kontrolna Czas trwania: 30 min Cena: 70 zł
Wizyta obejmuje kontrolną analizę składu ciała, omówienie sytuacji żywieniowo-chorobowej, planowanie zmian w jadłospisie, dalszą edukację żywieniową oraz pracę nad motywacją.
Analiza składu ciała Czas trwania: 30 min Cena: 50 zł
Wykonanie analizy składu ciała wraz z omówieniem wyniku.
Jadłospis 7-dni Czas trwania: 30 min Cena: 100 zł
Wykonanie spersonalizowanego jadłospisu dla klienta, zgodnie z jego możliwościami czasowymi, finansowymi oraz preferencjami żywieniowymi.
Konsultacja internetowa Czas trwania: 30 min Cena: 50 zł
Konsultacja odbywająca się drogą mailową lub za pomocą komunikatora Skype.
Warsztaty Czas trwania: 60 min Cena: 250 zł
Warsztaty przeznaczone są dla dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych. Tematyka dobierana jest indywidualnie podczas kontaktu z klientem. Przy dłuższej współpracy istnieje możliwość negocjowania stawki godzinowej.
Wizyta edukacyjna Czas trwania: 60 min Cena: 50 zł
Spotkanie ma na celu indywidualną rozmowę z klientem poprawiającą jego świadomość żywieniową i umiejętności doboru odpowiednich dla niego produktów spożywczych. Przeznaczona jest szczególnie dla osób, które zmuszone są do zmiany stylu życia i sposobu żywienia ze względu na nowo zdiagnozowaną jednostkę chorobową.