dietetyk Artur Orzełowski
ocena dietetyka

Dietetyk Artur Orzełowski

Specjalizacja

Adres Gabinetu

ul. Korkowa 24 , 04-502 Warszawa

Doświadczenie i kwalifikacje

certyfikat
  • Studia wyższe (licencjat)
  • Kurs
15 lat doświadczenia w zawodzie

O mnie

Zajmuję się całościowym podejściem w zakresie odchudzania oraz dietoterapii. Uważam, że odchudzanie zaczyna się właśnie w głowie. Jestem praktykiem i to co proponuję dla moich pacjentów to sprawdzone metody które pozwoliły także odmienić moje życie.

Jestem przeciwnikiem tezy, że żeby schudnąć trzeba być na ciągłej diecie i spędzać codziennie godziny w siłowni. Również zagorzały przeciwnik suplementów „które mają nas odchudzać”.

Z wykształcenia psychodietetyk, specjalista psychoterapii, coach, trener i specjalista psychologii jedzenia. Również przedsiębiorca prowadzący aktywną działalność w wielu obszarach biznesu. Prywatnie mąż i ojciec trójki dzieci.

Informacje dodatkowe

  • Parking dla klientów
  • Wizyty online

Usługi

Skuteczne Odchudzanie Czas trwania: 60 min Cena: 190 zł
Nie układam żadnych diet oraz jestem przeciwnikiem suplementów na odchudzanie. Pomagam w osiągnięciu celu, zmianie nawyków, poznaniu siebie oraz bodźców które powodują nadwagę i ich eliminacji.
Diet coaching Czas trwania: 60 min Cena: 160 zł
Proces w odchudzaniu który ma doprowadzić do znalezienia w sobie zasobów motywacji, do umiejętnego wyznaczenia celu oraz jego realizacji.
Dietoterapia w leczeniu chorób Czas trwania: 60 min Cena: 190 zł
Dietoterapia – Leczenie dietetyczne w wielu schorzeniach jest jedynym sposobem na podjęcie leczenia choroby. Właściwe dobrana i dopasowana forma dietoterapii jest jednym z najskuteczniejszych często nieodłącznych sposobów leczenia chorób dietozależnych.

Opinie klientów

ocena dietetyka
ocena 5.00/ 5 (z 1 opinii)