dietetyk Anna Walus
ocena dietetyka

Dietetyk Anna Walus

Specjalizacja

Adres Gabinetu

ul. /1 , 43-300 Bielsko-Biała

ul. /18a , 43-502 Czechowice-Dziedzice

ul. /15a , 43-332 Pisarzowice

Doświadczenie i kwalifikacje

certyfikat
  • Studia wyższe (licencjat)
2 lat doświadczenia w zawodzie

O mnie

Moje zainteresowanie żywieniem oraz jego wpływem na funkcjonowanie organizmu pojawiło się zdecydowanie wcześniej niż w momencie podjęcia studiów. Próbowałam dociec jakie znaczenie dla organizmu ma rodzaj spożywanych posiłków a także czy pokarm ma jakieś właściwości wpływające na stan zdrowia.

Teraz zdecydowanie wiem, że tak! I do tego chcę przekonać także Ciebie. Nasza dieta nie tylko wpływa na samopoczucie, ale również na funkcjonowanie całego organizmu, odporność i ilość energii w ciągu dnia, a dodatkowo może mieć odbicie w naszym stanie zdrowia teraz i w przyszłości.

Osiągnięcia

Po kilku latach nauki oraz stałych kontaktach z pacjentami w ramach zajęć w Klinice Chorób Wewnętrznych a także w ramach wielu godzin praktyk w oddziałach szpitalnych m.in.: Położniczym, Noworodkowym, Pediatrycznym czy Ortopedycznym oraz Poradni Chorób Metabolicznych nauczyłam się wykorzystywania swoich umiejętności interpersonalnych w kontaktach z pacjentami oraz dzielenia się zdobytą wiedzą w przystępny sposób. Wierzę, że wskazanie właściwego sposobu żywienia to tylko jeden krok do powrotu do zdrowia, a najważniejsze w tym procesie są: edukacja, podniesie świadomości w kontekście dbania o własne zdrowie przez poprawę nawyków żywieniowych oraz chęć do podjęcia zmian.

Mając na uwadze fakt, iż dietetyka jest dziedziną rozwijającą się niezwykle szybko, staram się na bieżąco aktualizować swoją wiedzę poprzez uczestnictwo w szkoleniach, konferencjach czy lekturę tematycznych czasopism naukowych.

Informacje dodatkowe

  • Akceptuję karty płatnicze
  • Parking dla klientów
  • Wizyty online

Usługi

Pierwsza wizyta Czas trwania: 60 min Cena: 80 zł
Kolejna wizyta Czas trwania: 30 min Cena: 50 zł
Analiza składu ciała z omówieniem wyniku Czas trwania: 30 min Cena: 25 zł