dietetyk Anna Prendka
ocena dietetyka

Dietetyk Anna Prendka

Specjalizacja

Adres Gabinetu

Ten dietetyk ukrył swój adres.

Doświadczenie i kwalifikacje

certyfikat
  • Studia wyższe (magisterskie)
9 lat doświadczenia w zawodzie

O mnie

Ukończyłam studia na Wydziale Nauk o Żywności i Żywieniu Człowieka, o specjalności Dietetyka na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu. Temat mojej pracy magisterskiej dotyczył „Oceny wpływu sposobu żywienia i treningu o różnej intensywności na parametry stanu odżywienia i wydolności fizycznej ustroju”. Jako dietetyk posiadam kilkuletnie doświadczenie w pracy z osobami z zaburzeniami masy ciała i odżywiania.
Pomagam przede wszystkim osobom chcącym zmienić swoje nawyki żywieniowe na bardziej prawidłowe. Specjalizuje się w dietach odchudzających, hiperlipidemiach, cukrzycy, zaburzeniach hormonalnych (zespół PCOS i choroby tarczycy). Układana przeze mnie dieta uwzglednia tryb życia Klienta, w tym aktywność sportową. Szczególnie ważna jest dla mnie edukacja żywieniowa dzieci i młodzieży.

Jestem również absolwentką Kierunku Psychologia na UAM w Poznaniu. Z doświadczenia własnego i Klientów wiem, że stosowanie interwencji psychologicznych jest istotnym czynnikiem zwiększającym efektywność dietoterapii. Praca magisterska poświęcona została ocenie wpływu cech osobowości, takich jak samoocena, poczucie autonomii i kompetencji na zachowania żywieniowe osób w wieku 20-30 lat. Moje zainteresowania koncentrują się wokół takich zagadnień jak : psychologia żywienia, uzależnienia; psychologia edukacji oraz psychologia rozwoju dziecka.

Krok po kroku zmierzam również do uzyskania tytułu Certyfikowanego Doradcy Laktacyjnego, nadawanego przez Centrum Nauki o Laktacji w Warszawie CNoL (Fundacja Kobiet Twórczych). Swoją wiedzę dodatkowo pogłębiam na różnych kursach i szkoleniach z zakresu dietetyki, psychologii i medycyny. Poza pracą w Poradni prowadzę spotkania i warsztaty dotyczące racjonalnego odżywiania.

Kalendarz

Ten dietetyk nie ma uruchomionego kalendarza