ocena dietetyka

Dietetyk Anna Podlewska

Specjalizacja

Adres Gabinetu

Ten dietetyk ukrył swój adres.

Doświadczenie i kwalifikacje

certyfikat
  • Studia wyższe (magisterskie)
  • Studia podyplomowe
2 lat doświadczenia w zawodzie

O mnie

Przede wszystkim człowiek dla drugiego człowieka, poza tym dietetyk, trener motywacyjny, instruktorka fitness, przez 9 lat związana ze środowiskiem medycznym.
„Od zawsze pasjonował mnie Człowiek, Jego wpływ na Świat i Świata na Niego.
Już jako nastoletnia tancerka Tańca Towarzyskiego poczułam jak piękno może oddziaływać na człowieka i jaką wewnętrzną dyscyplinę można w sobie wypracować jeżeli robimy coś co kochamy. Okres studiów na Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu nauczył mnie najwięcej jeżeli chodzi o aktywność fizyczną i biologię człowieka, kierunki psychologiczne pozwoliły mi zgłębić tajniki ludzkich motywacji. Później pozostało tylko kontynuowanie tego Co w duszy gra mi od zawsze, czyli przekształcenie wiedzy teoretycznej w praktyczną.
Moje życie i edukacja zawsze bezpośrednio były związane z człowiekiem. Osobiście uważam, że zarówno jakość pożywienia jak i naszych myśli mają kluczowy wpływ na nasze życie. Dlatego postanowiłam być przewodnikiem w tej drodze ku lepszej jakości życia każdego kto będzie chciał je zmienić…”

Osiągnięcia

Ukończona Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu (Specjalizacja - Instruktor Fitness), Dietetyka na Akademii Morskiej w Gdyni, Psychologia Społeczna na SWPS, Akademia Trenera - Marschall Polska, uczestnictwo w szkoleniach na terenie kraju (Instutytu Mikroekologii, Kampanii Żyj Swiadomie, psychologii żywienia, etc.) .

Informacje dodatkowe

  • Wizyty online

Usługi

Jednorazowa Porada Dietetyczna online i/lub telefonicznie Czas trwania: 60 min Cena: 100 zł
Jednorazowa Porada Dietetyczna (wizyta w gabinecie lub w domu klienta) Czas trwania: 60 min Cena: 150 zł
Zindywidualizowany Program Dietetyczny (abonament miesięczny) Czas trwania: 120 min Cena: 350 zł
Zindywidualizowany Program Dietetyczny (ZPD) to dopasowany do potrzeb i wymagań Klienta plan żywieniowy. W ramach ZPD Klient otrzymuje analizę dotychczasowego stylu życia i nawyków żywieniowych, indywidualne zalecenia uwzględniające stan zdrowia i ogólną kondycję organizmu, dietę na 2 tygodnie oraz 2 spotkania w dopasowanej formie.
Warsztaty żywieniowe Czas trwania: 120 min Cena: 50 zł
http://ifeelfit.pl/warsztaty-zywieniowe/

Kalendarz

Dietetyk ukrył adresy gabinetów lub nie dodał godzin pracy