ocena dietetyka

Dietetyk Anna Lisak

Specjalizacja

Adres Gabinetu

Ten dietetyk ukrył swój adres.

Doświadczenie i kwalifikacje

certyfikat
  • Studia podyplomowe
  • Kurs
10 lat doświadczenia w zawodzie

O mnie

Nazywam się Anna Lisak i jestem dyplomowanym dietetykiem (. dietetyk online) z kilkoma kwalifikacjami.
Od ponad 10 lat interesuje się żywieniem i jego wpływem na zdrowie. Doradztwo w zakresie odżywiania, to nie tylko mój zawód ale też bardzo duża pasja.
Uwielbiam zdrowo i smacznie gotować dla mojej rodziny oraz eksperymentować ze smakami w kuchni. Jako dietetyk online dzielę się z Wami moimi pomysłami na smaczne i zdrowe posiłki.
Moja wiedza jest cały czas pogłębiana uczestnictwem w konferencjach, szkoleniach w zakresie dietetyki. Uważam, że dieta to nie restrykcja tylko styl życia nastawiony na zdrowe odżywianie z przyjemnością a nie przymusem. Aby być zdrowym i szczupłym trzeba jeść mądrze i zdrowo.
Nie wierzę w diety - cud i obietnice szybkiej utraty wagi. Dietetyk online to dobre rozwiązanie dla zapracowanych osób.
Do każdej osoby podchodzę indywidualnie aby odpowiednio ułożyć zbilansowaną dietę i skutecznie monitorować jej efekty. Kluczem do zdrowego odchudzania bez efektu jojo jest nauka racjonalnego żywienia.
W ramach usługi dieta on-line proponuję profesjonalny diet coaching, indywidualne podejście , proste smaczne i szybkie posiłki oraz pomoc w zmianie nawyków żywieniowych tak, abyście odżywiali się zdrowo , świadomie ciesząc się dobrą kondycją fizyczną i szczupłą sylwetką :-)

Dieta bodydietann.online jest dedykowana dla osób, które nie mogą spotkać się ze mną na konsultację, a chcą uzyskać spersonalizowaną dietę. Dietetyk online to bardzo dobre rozwiązanie.

Porady udzielane przeze mnie są zgodne z wiedzą rozpowszechnianą przez Instytut Żywności i Żywienia oraz Światową Organizację Zdrowia (WHO).

Osiągnięcia

Posiadam dodatkowe certyfikaty kwalifikacyjne jak i uczestniczę w konferencjach

Informacje dodatkowe

  • Wizyty online

Usługi

Jadłospis 7 dni Czas trwania: 30 min Cena: 60 zł
jadlospis wraz z wytycznymi na 7 dni
jadlospis 14 dni Czas trwania: 30 min Cena: 100 zł
konsultacja online Czas trwania: 30 min Cena: 50 zł
Pakiet dietetyczny na 4 tygodnie Czas trwania: 60 min Cena: 200 zł
w pakiecie jest 4 kontrole co tygodniowe , kontakt telefoniczny jak i mailowy , co tydzień modyfikacja jadłospisu, motywacja
Pakiet dietetyczny na 8 tygodni Czas trwania: 60 min Cena: 300 zł
w pakiecie jest 8 kontroli co tygodniowych, kontakt telefoniczny jak i mailowy , co tydzień modyfikacja jadłospisu , motywacja
Szablon diety + przykładowe posiłki na 3 dni Czas trwania: 30 min Cena: 100 zł

Kalendarz

Dietetyk ukrył adresy gabinetów lub nie dodał godzin pracy