ocena dietetyka

Dietetyk Anna Kaczmarek

Specjalizacja

Adres Gabinetu

ul. Dworcowa 20-22 /3 , 62-051 Łęczyca

Doświadczenie i kwalifikacje

certyfikat
  • Kurs
  • Studia podyplomowe
  • Studia wyższe (licencjat)
  • Studia wyższe (magisterskie)
9 lat doświadczenia w zawodzie

O mnie

W 2008 r. ukończyła studia wyższe na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu uzyskując tytuł inżyniera, a w kolejnych latach ukończyła Szkole podyplomową i uzyskała tytuł dietetyka. Uprawnienia instruktora Nordic Walking i Osobistego trenera ds. odżywiania, pozwalają na wykonywanie zawodu dietetyka na najwyższym poziomie.

Swoją praktykę zawodową zdobywała od 2008 jako Specjalista ds. odżywiania i odchudzania na portalu mojawaga.pl, praca miała na celu pozyskiwanie pacjentów i opiekę on-line, kolejnym etapem to Gabinet dietetyczny i szkółka Nordic Walking gdzie organizuje i prowadzi kursy zdrowego odchudzania na terenach wiejskich. Od 2013 roku Prowadzi swoją własną poradnie dietetyczną, jest ekspertem na portalu internetowym ABC- zdrowie, gdzie udziela poradnictwa z dziedziny dietetyki. W roku 2014 równolegle rozpoczęła pracę w Regionalnym Centrum Zdrowia w Zbąszyniu gdzie pracuje na stanowisku Dietetyk oraz wykonuje zabiegi kriolipolizy oraz zabiegi Exilis.
W roku 2016 otworzyła Wielkopolskie Centrum Zdrowia MEDPARK gdzie razem z mężem i zespołem specjalistów dbają o zdrowie i równowage psychiczną wielu zadowolonych pacjentów.

Na podstawie swojego doświadczenia w pracy z pacjentami opracowałam swój prywatny program, dzięki któremu uzyskiwane są doskonałe efekty w terapii, dieta jest łatwa w stosowaniu, pacjent ma dużą możliwość w doborze produktów, i sam może decydować o swoim codziennym jadłospisie. Wszystkich pacjentów traktuję indywidualnie i dla każdej osoby układa indywidualną dietę zbilansowaną, uwzględniając stan zdrowia oraz dobre samopoczucie.

Potrafi skutecznie odtłuścić każdą kuchnię (nawet naszą Polską przez niektórych uważaną za bardzo tłustą). Posiada także wiedzę o reakcjach organizmu na przyjmowane pokarmy.

Informacje dodatkowe

  • Akceptuję karty płatnicze
  • Parking dla klientów
  • Przyjazny dla osób poruszających się na wózku inwalidzkim

Usługi

Konsultacja + badanie + dieta Czas trwania: 60 min Cena: 150 zł