dietetyk Anna Falisz
ocena dietetyka

Dietetyk Anna Falisz

Specjalizacja

Adres Gabinetu

ul. Kościuszki 55 /2 , 44-100 Katowice

ul. Krauzego 2 , 41-603 Świętochłowice

Doświadczenie i kwalifikacje

certyfikat
  • Studia wyższe (magisterskie)
6 lat doświadczenia w zawodzie

O mnie

Ukończyłam Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach, obecnie jestem doktorantką w Zakładzie Profilaktyki Chorób Nowotworowych na ŚUM. Swoją pracę doktorską poświęciłam żywieniu w onkologii.

Jestem dietetykiem klinicznym, współzałożycielem Centrum Edukacji Żywieniowej i Sportu w Katowichach. Swoich pacjentów przyjmuję także w Przychodni "Zgoda" w Świętochłowicach.

Na co dzień zajmuje się pracą z pacjentami z wieloma trudnymi jednostkami chorobowymi, a nierzadko do tego skrajną otyłością.

Wśród moich zainteresowań zawodowych szczególne miejsce zajmuje praca z pacjentami doświadczającymi problemów żołądkowo-jelitowych (IBS, SIBO, choroba Leśniowskiego-Crohna, WZJG, celiakia). Na podstawie wiedzy wyniesionej ze studiów, badań naukowych, konferencji i literatury specjalistycznej, układam zaawansowane programy żywieniowe ukierunkowane nie tylko na trwałą redukcję masy ciała, ale przede wszystkim łagodzenie przebiegu choroby.

Prywatnie: weganka doceniająca potencjał antynowotworowy diet roślinnych.

Osiągnięcia

Laureatka Stypendium Rektora Śląskiego Uniwersytetu w Katowicach

Informacje dodatkowe

  • Parking dla klientów
  • Przyjazny dla osób poruszających się na wózku inwalidzkim
  • Wizyty online

Usługi

wizyta Czas trwania: 60 min Cena: 100 zł
Opieka dietetyczna to koszt 100zł/mc +200zł dieta bazowa uaktualniana po każdej wizycie kontrolnej.

Na pierwsze spotkanie proszę przynieść wyniki ostatnich badań krwi, dzienniczek żywieniowy z 3-4 dni poprzedzających wizytę oraz proszę na 3h przed konsultacją nic nie jeść i nie pić.

Na każdej wizycie przeprowadzam badanie składu ciała specjalistyczną aparaturą medyczną (przeciwskazaniem jest ciąża lub rozrusznik serca), omawiamy postępy i planujemy żywienie na kolejny okres.

Wszystkie diety są rozpisywane indywidualnie pod stan zdrowotny danego pacjenta. Układam również diety dla pacjentów onkologicznych oraz po operacjach przewodu pokarmowego czy z wyłonioną stomią. W przypadku pytań proszę o kontakt mailowy.

Kalendarz

Ten dietetyk nie ma uruchomionego kalendarza