dietetyk Anna Błażejczyk
ocena dietetyka

Dietetyk Anna Błażejczyk

Specjalizacja

Adres Gabinetu

ul. Niepodległości 6a-6g , 14-200 Iława

Doświadczenie i kwalifikacje

certyfikat
  • Studia wyższe (licencjat)
  • Studia wyższe (magisterskie)
  • Studia podyplomowe
1 lat doświadczenia w zawodzie

O mnie

Ukończyłam studia wyższe z zakresu Dietetyki na dwóch uczelniach: Uniwersytecie Warmińsko- Mazurskim w Olsztynie (licencjat) oraz na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym (magister). Dodatkowo, rozszerzyłam swoje kwalifikacje kończąc studia podyplomowej z zakresu Psychodietetyki na SWPS w Sopocie.

W poradni zajmuję się edukacją żywieniową, poradnictwem dietetycznym jak i psychodietetycznym. Oferuję w swojej pracy układanie zindywidualizowanych jadłospisów dostosowanych do preferencji smakowych, stanu zdrowia oraz możliwości kulinarnych -czyli wszystkim tym, co niezbędne do praktycznego stosowania dietoterapii.

W swojej pracy zajmuję się pacjentami cierpiącymi na różne choroby jak np.: cukrzyca, nadciśnienie tętnicze, choroby tarczycy (w tym niedoczynność i Hashimoto), otyłość, refluks, dna moczanowa, niedokrwienna choroba serca i wiele innych.

Jako psychodietetyk zajmuję się również osobami z zaburzeniami odżywiania.

Zapraszam do korzystanie z usług poradni :)

Osiągnięcia

Studia podyplomowe na kierunku Psychodietetyka na SWPS w Sopocie
Szkolenie „Żywienie i suplementacja w sporcie” Dietetyka
Sportowa w Gdańsku

Usługi

Pierwsza wizyta + Jadłospis 10-dniowy (do stosowania przez miesiąc) Czas trwania: 60 min Cena: 230 zł
Podczas wizyty zostanie przeprowadzone: analiza masy i składu ciała na profesjonalnej wadze (pomiar tkanki tłuszczowej, mięśniowej, zawartości wody), omówienie wyników badań krwi i stanu zdrowia, analiza zachowań żywieniowych. Na podstawie wywiadu zostanie stworzony indywidualny jadłospis 10-dniowy do stosowania przez miesiąc (1 jadłospis powtarza się 3 razy).
Wizyta kontrolna + Jadłospis 10-dniowy (do stosowania przez miesiąc) Czas trwania: 30 min Cena: 150 zł
Omówienie wyników stosowania dietoterapii, pomiar masy i składu ciała, stworzenie indywidualnego jadłospisu 10-dniowego.
Pierwsza wizyty dla Par (2 jadłospisy 10-dniowe) Czas trwania: 60 min Cena: 340 zł
Podczas wizyty zostanie przeprowadzona: analiza masy i składu ciała na profesjonalnej wadze (pomiar tkanki tłuszczowej, mięśniowej, zawartości wody), omówienie wyników badań krwi i stanu zdrowia, analiza zachowań żywieniowych. Na podstawie wywiadu zostaną ułożone 2 jadłospisy które będą uwzględniać preferencje żywieniowe, stan zdrowia każdej z osób oraz wspólny plan dnia.

Kalendarz

Ten dietetyk nie ma uruchomionego kalendarza