dietetyk Anita Ciemiecka
ocena dietetyka

Dietetyk Anita Ciemiecka

Specjalizacja

Adres Gabinetu

ul. Generała Stefana Grota-Roweckiego 2A , 09-200 Sierpc

Doświadczenie i kwalifikacje

certyfikat
  • Studia wyższe (licencjat)
  • Studia wyższe (magisterskie)
1 lat doświadczenia w zawodzie

O mnie

Zgodnie z maksymą „kto nie idzie do przodu, ten się cofa”, nieustannie podnoszę swoją wiedzę i kwalifikacje biorąc udział w licznych konferencjach, szkoleniach oraz studiując literaturę specjalistyczną. Dietetyka jest moją pasją. Wiem, że dzięki odpowiedniemu żywieniu można zapobiegać a także wspomagać leczenie wielu chorób. Moją misją jest propagowanie zdrowego stylu życia oraz uświadamianie , że odpowiednio skomponowana dieta może w pozytywny sposób wpływać na wiele aspektów ludzkiego zdrowia.

Do każdej osoby podchodzę indywidualnie . Plan żywieniowy dostosowuję do stanu zdrowia, stylu życia oraz preferencji pokarmowych pacjenta.

Osiągnięcia

- certyfikowany "Edukator w cukrzycy"
- czynny udział w projekcie badawczym " Wojewódzki program zapobiegania niedożywieniu, nadwadze i otyłości poprzez poprawę żywienia u dzieci klas 1-3 szkół podstawowych (w wieku 6-9 lat)”
- udział w licznych szkoleniach i konferencjach: "mikrobiota 2015-znaczenie prawidłowej mikroflory przewody pokarmowego", "terapia żywieniowa w codziennej praktyce" , " diagnostyka i dietoterapia chorób o podlożu autoimmunizacyjnym" i innych.

Usługi

pierwsza wizyta z planem żywieniowym 14-dniowym Czas trwania: 60 min Cena: 200 zł
Wizyta obejmuje pomiary składów ciała wraz z ich omówieniem, analizę nawyków żywieniowych oraz szczegółowy wywiad zdrowotny. Po wizycie otrzymasz indywidualny program żywieniowy na 14 dni wraz z listą zakupów.
pierwsza wizyta z planem żywieniowym 7-dniowym Czas trwania: 60 min Cena: 150 zł
Wizyta obejmuje pomiary składów ciała wraz z ich omówieniem, analizę nawyków żywieniowych oraz szczegółowy wywiad zdrowotny. Po wizycie otrzymasz indywidualny program żywieniowy na 7 dni wraz z listą zakupów.
wizyta kontrolna z planem żywieniowym 14-dniowym Czas trwania: 30 min Cena: 150 zł
Podczas wizyty kontrolnej zostanie dokonana ocena zmian w budowie ciała, kontrola wyznaczonych zadań oraz ustalenie kolejnych celów dietoterapii . W trakcie wizyty uzyskasz również solidną dawkę motywacji do dalszego działania oraz kolejny plan żywieniowy na 14 dni wraz z listą zakupów.
wizyta kontolna z planem żywieniowym 7-dniowym Czas trwania: 30 min Cena: 100 zł
Podczas wizyty kontrolnej zostanie dokonana ocena zmian w budowie ciała, kontrola wyznaczonych zadań oraz ustalenie kolejnych celów dietoterapii . W trakcie wizyty uzyskasz również solidną dawkę motywacji do dalszego działania oraz kolejny plan żywieniowy na 7 dni wraz z listą zakupów.
pakiet dla par Czas trwania: 60 min Cena: 270 zł
Wizyta obejmuje pomiary składów ciała wraz z ich omówieniem, analizę nawyków żywieniowych oraz szczegółowy wywiad zdrowotny. Po wizycie każda z osób otrzyma plan żywieniowy na 14 dni. Jadłospisy w tym pakiecie będą do siebie zbliżone, co będzie umożliwiało wspólne przygotowanie posiłków.

Kalendarz

Ten dietetyk nie ma uruchomionego kalendarza