dietetyk Angelika Staszewska
ocena dietetyka

Dietetyk Angelika Staszewska

Specjalizacja

Adres Gabinetu

Ten dietetyk ukrył swój adres.

Doświadczenie i kwalifikacje

certyfikat
  • Studia wyższe (magisterskie)
1 lat doświadczenia w zawodzie

O mnie

Jestem doktorem nauk o zdrowiu, specjalistą w zakresie psychodietetyki, dietetyki oraz promocji zdrowia.

Wykształcenie zdobywałam na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu (od 2000 r.) na którym ukończyłam studia magisterskie (zdrowie publiczne, specjalizacje: promocja zdrowia oraz zarządzanie w opiece zdrowotnej), studia podyplomowe (dietetyka i poradnictwo żywieniowe) oraz obroniłam swoją rozprawę doktorską.

W 2011 r. ukończyłam studia MBA dla Kadr Medycznych na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie, a w 2015 r. studia podyplomowe na Uniwersytecie SWPS w Poznaniu w zakresie psychodietetyki.

Doświadczenie zawodowe w sektorze opieki zdrowotnej zdobywałam m.in. w Ministerstwie Zdrowia w Warszawie oraz szpitalach klinicznych w Poznaniu. W latach 2004-2010 odpowiadałam za realizację ogólnopolskich projektów edukacyjnych skierowanych do pracowników zakładów opieki zdrowotnej, w kolejnych latach zarządzałam projektami realizowanymi na uczelniach wyższych. Od początku swojej pracy zawodowej wraz z zespołem świetnych specjalistów zrealizowaliśmy kilkadziesiąt projektów edukacyjnych, innowacyjnych i szkoleniowych o wartości ponad 30 mln zł.

Jestem autorem kilkunastu publikacji naukowych oraz redaktorem serii wydawniczej Nowe oblicza ochrony zdrowia, w ramach której od 2008 r. ukazały się trzy pozycje książkowe dotyczące ochrony zdrowia.

Kalendarz

Ten dietetyk nie ma uruchomionego kalendarza