dietetyk Angelika Korcz
ocena dietetyka

Dietetyk Angelika Korcz

Specjalizacja

Adres Gabinetu

ul. Gajowa 2 , 62-040 Puszczykowo

Doświadczenie i kwalifikacje

certyfikat
  • Studia wyższe (licencjat)
  • Studia wyższe (magisterskie)
2 lat doświadczenia w zawodzie

O mnie

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, kierunku Dietetyka. W trakcie studiów nabyłam nie tylko wiedzę wyspecjalizowaną w dziedzinie racjonalnego odżywania człowieka, ale również niezbędne doświadczenie, przygotowujące do zastosowania odpowiedniego postępowania dietetycznego u pacjentów z jednostkami chorobowymi.

Odbyłam szereg praktyk na oddziałach szpitalnych, poradniach wielospecjalistycznych, domach opieki oraz przedszkolach, które pozwoliły mi poznać od podstaw zasady opracowywania jadłospisów dla różnych grup ludności.

W 2016 ukończyłam Studium Podyplomowego Przygotowania Pedagogicznego w Zakresie Dydaktyki Medycznej na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, które rozwinęło u mnie warsztat umiejętności pedagogicznych, niezbędnych nie tylko w obszarze edukacji żywieniowej.

Na co dzień pracuję w pierwszej ogólnopolskiej sieci klinik dietetycznych, natomiast po godzinach prowadzę swój gabinet w Puszczykowie oraz Mosinie. W weekendy z kolei, znajdziecie mnie w szkole policealnej, gdzie prowadzę zajęcia dla osób, chcących wzbogacić swoją wiedzę z zakresu zdrowego odżywiania.

Osiągnięcia

Ukończyłam również wiele dodatkowych kursów, między innymi dietetyki sportowej, psychodietetyki, edukatora w cukrzycy czy zdrowego odżywiania kobiet w ciąży i dzieci. Powyższe szkolenia pozwoliły mi poszerzyć wiedzę zdobytą podczas pięcioletniej edukacji.

Informacje dodatkowe

  • Parking dla klientów
  • Wizyty online

Usługi

Pierwsza wizyta Czas trwania: 60 min Cena: 50 zł
Na pierwszej wizycie odbywa się interpretacja dzienniczka żywieniowego oraz wyników badań, analiza składu ciała przy pomocy profesjonalnej wagi Tanita BC 418 MA,
przeprowadzenie szczegółowego wywiadu żywieniowego
oraz edukacja wraz z udzieleniem wskazówek na temat zdrowego odżywiania.
Wizyta kontrolna Czas trwania: 30 min Cena: 40 zł
-Analiza składu ciała przy pomocy profesjonalnej wagi Tanita BC 418 MA oraz porównanie wyników z poprzednimi,
-Ocena efektywności planu żywieniowego,
-Naniesienie ewentualnych zmian w jadłospisie,
-Opracowanie kolejnych kroków w dotychczasowym postępowaniu dietetycznym,
Jadłospis 7-dniowy Czas trwania: 30 min Cena: 80 zł
Przygotowanie indywidualnej diety, która będzie uwzględniać nie tylko Twoje cele żywieniowe ale również preferencje kulinarne.
Jadłospis 14-dniowy Czas trwania: 30 min Cena: 150 zł
Przygotowanie indywidualnej diety, która będzie uwzględniać nie tylko Twoje cele żywieniowe ale również preferencje kulinarne.
Analiza składu ciała Czas trwania: 30 min Cena: 20 zł
Analiza składu ciała wraz z interpretacją wyników.

Opinie klientów

ocena dietetyka
ocena 5.00/ 5 (z 5 opinii)