dietetyk Angelika Korcz
ocena dietetyka

Dietetyk Angelika Korcz

Specjalizacja

Adres Gabinetu

Ten dietetyk ukrył swój adres.

Doświadczenie i kwalifikacje

certyfikat
  • Studia wyższe (licencjat)
  • Studia wyższe (magisterskie)
2 lat doświadczenia w zawodzie

O mnie

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, kierunku Dietetyka. W trakcie studiów nabyłam nie tylko wiedzę wyspecjalizowaną w dziedzinie racjonalnego odżywania człowieka, ale również niezbędne doświadczenie, przygotowujące do zastosowania odpowiedniego postępowania dietetycznego u pacjentów z jednostkami chorobowymi.

Odbyłam szereg praktyk na oddziałach szpitalnych, poradniach wielospecjalistycznych, domach opieki oraz przedszkolach, które pozwoliły mi poznać od podstaw zasady opracowywania jadłospisów dla różnych grup ludności.

W 2016 ukończyłam Studium Podyplomowego Przygotowania Pedagogicznego w Zakresie Dydaktyki Medycznej na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, które rozwinęło u mnie warsztat umiejętności pedagogicznych, niezbędnych nie tylko w obszarze edukacji żywieniowej.

Na co dzień pracuję w pierwszej ogólnopolskiej sieci klinik dietetycznych, natomiast po godzinach prowadzę swój gabinet w Puszczykowie oraz Mosinie. W weekendy z kolei, znajdziecie mnie w szkole policealnej, gdzie prowadzę zajęcia dla osób, chcących wzbogacić swoją wiedzę z zakresu zdrowego odżywiania.

Osiągnięcia

Ukończyłam również wiele dodatkowych kursów, między innymi dietetyki sportowej, psychodietetyki, edukatora w cukrzycy czy zdrowego odżywiania kobiet w ciąży i dzieci. Powyższe szkolenia pozwoliły mi poszerzyć wiedzę zdobytą podczas pięcioletniej edukacji.

Informacje dodatkowe

  • Parking dla klientów
  • Wizyty online

Usługi

Pierwsza wizyta Czas trwania: 60 min Cena: 150 zł
Na pierwszej wizycie odbywa się interpretacja dzienniczka żywieniowego oraz wyników badań, analiza składu ciała przy pomocy profesjonalnej wagi Tanita BC 418 MA,
przeprowadzenie szczegółowego wywiadu żywieniowego
oraz edukacja wraz z udzieleniem wskazówek na temat zdrowego odżywiania.
Wizyta kontrolna Czas trwania: 30 min Cena: 60 zł
-Analiza składu ciała przy pomocy profesjonalnej wagi Tanita BC 418 MA oraz porównanie wyników z poprzednimi,
-Ocena efektywności planu żywieniowego,
-Naniesienie ewentualnych zmian w jadłospisie,
-Opracowanie kolejnych kroków w dotychczasowym postępowaniu dietetycznym,
Jadłospis 7-dniowy Czas trwania: 30 min Cena: 90 zł
Przygotowanie indywidualnej diety, która będzie uwzględniać nie tylko Twoje cele żywieniowe ale również preferencje kulinarne.
Jadłospis 14-dniowy Czas trwania: 30 min Cena: 160 zł
Przygotowanie indywidualnej diety, która będzie uwzględniać nie tylko Twoje cele żywieniowe ale również preferencje kulinarne.
Analiza składu ciała Czas trwania: 30 min Cena: 30 zł
Analiza składu ciała wraz z interpretacją wyników.

Opinie klientów

ocena dietetyka
ocena 5.00/ 5 (z 5 opinii)

Kalendarz

Dietetyk ukrył adresy gabinetów lub nie dodał godzin pracy