dietetyk Aneta Kubka
ocena dietetyka

Dietetyk Aneta Kubka

Specjalizacja

Adres Gabinetu

Ten dietetyk ukrył swój adres.

Doświadczenie i kwalifikacje

certyfikat
  • Studia wyższe (magisterskie)
  • Studia podyplomowe
  • Kurs
1 lat doświadczenia w zawodzie

O mnie

Jestem dietetykiem i biologiem. Ukończyłam studia magisterskie i podyplomowe na Uniwersytecie Jagiellońskim. Chciałabym Ci pokazać, że nauka zdrowych nawyków żywieniowych może być wspaniałą przygodą zarówno dla Ciebie, jak i Twojej rodziny! Mam nadzieję, że zarażę Cię pozytywnym nastawieniem do gotowania i chęcią dbania o siebie poprzez zdrowe jedzenie. Chętnie pomagam dzieciom i ich rodzinom, kobietom w ciąży, mamom karmiącym piersią, mężczyznom, osobom, które bezskutecznie próbują walczyć z nadwagą lub otyłością lub cierpią na choroby cywilizacyjne. Nie straszne są mi również niedobory pokarmowe, alergie, nietolerancje pokarmowe oraz choroby dietozależne. Prowadzę warsztaty żywieniowe dla seniorów, kobiet w ciąży i mam karmiących piersią, oraz warsztaty dotyczące rozszerzania diety niemowląt metodą BLW (Baby Led Weaning lub polska wersja nazwy – Bobas Lubi Wybór), na które serdecznie zapraszam!

Osiągnięcia

Posiadam następujące certyfikaty:
- Dyplom ukończenia studiów podyplomowych na Collegium Medicum Uniwersystetu Jagiellońskiego;
- Certyfikat Ukończenia Szkolenia "Dietoterapia Chorób Tarczycy i Cukrzycy";
- Certyfikat wystawiony przez Fundację Promocji Karmienia Piersią za udział w konferencji Prolaktyna 2017;

Informacje dodatkowe

  • Wizyty online

Usługi

Pierwsza wizyta Czas trwania: 90 min Cena: 140 zł
W ramach wizyty jest przeprowadzany dokładny wywiad medyczny, dlatego warto przygotować aktualne wyniki badań (morfologia, mocz, glukoza, pełny lipidogram i TSH) oraz listę zażywanych leków i suplementów diety. W ramach wizyty jest przeprowadzany także wywiad żywieniowy w oparciu o wcześniej uzupełniony dzienniczek żywieniowy ( do pobrania??) oraz pomiary antropometryczne wraz z omówieniem wyników: analiza składu ciała w oparciu o pomiar bioimpedancji dokonywany na analizatorze InBody 170, pomiary obwodów dokonywane przy pomocy miarki antropometrycznej, pomiar wzrostu (wzrostomierz ultradźwiękowy). Możliwy jest także pomiar grubości fałdów skórno – tłuszczowych przy użyciu fałdomierza Harpenden. Na podstawie powyższych informacji są przygotowywane zalecenia żywieniowe lub jadłospis.
Wizyta kontrolna Czas trwania: 30 min Cena: 100 zł
Wizyta ma na celu sprawdzenie efektów wprowadzonych zmian żywieniowych. W ramach tej wizyty zostaną wykonane pomiary antropometryczne przy użyciu analizatora InBody 170 i taśmy antropometrycznej. Zostaną także sprawdzone zalecenia lub jadłospis pod kątem ich realizacji.
Konsultacja Online Czas trwania: 90 min Cena: 100 zł
Obejmuje, podobnie jak w przypadku wizyty u klienta, wywiad medyczny i żywieniowy (na podstawie uzupełnionego dzienniczka żywieniowego), nie dojdzie jednak do spotkania z klientem i dlatego klient we własnym zakresie, w warunkach domowych, dokona pomiaru wagi i obwodów. Na podstawie uzyskanych od klienta informacji zostaną przygotowane zalecenia i jadłospis 7 dniowy.
Pakiet mały Czas trwania: 120 min Cena: 180 zł
2 wizyty w cenie pakietu:
- Pierwsza wizyta
- Wizyta kontrolna
Pakiet średni Czas trwania: 120 min Cena: 260 zł
3 wizyty w cenie pakietu:
- Pierwsza wizyta
- Wizyta kontrolna
- Wizyta kontrolna – podtrzymująca osiągnięty efekt
Cena pakietu obejmuje jadłospis 7 dniowy
Pakiet duży Czas trwania: 120 min Cena: 360 zł
4 wizyty w cenie pakietu:
- Pierwsza Wizyta
- Wizyta kontrolna
- Wizyta kontrolna – podtrzymująca osiągnięty efekt
- Wizyta kontrolna – motywująca
W cenie pakietu jadłospis 14 dniowy.
Wizyta rodzinna Czas trwania: 120 min Cena: 160 zł
Wizyta trwa około 2 godzin i jest to wizyta z jednoczesnym udziałem 2 osób (pary). W ramach takiej wizyty zostaną przeprowadzone 2 wywiady medyczne (warto przygotować aktualne wyniki badań takich jak: morfologia, mocz, glukoza, pełny lipidogram i TSH, listę zażywanych leków i suplementów diety), 2 wywiady żywieniowe, na które dobrze jest wcześniej przygotować dzienniczek żywieniowy (do pobrania wraz z instrukcją dotyczącą wypełnienia). Następnie zostaną wykonane pomiary antropometryczne wraz z omówieniem, dla każdej osoby. Zostanie wykonana analiza składu ciała, metodą bioimpedancji, na analizatorze InBody 170, pomiary obwodów przy pomocy taśmy antropometrycznej, pomiary wzrostu przy użyciu wzrostomierza oraz w razie konieczności – pomiary fałdów skórno – tłuszczowych przy użyciu fałdomierza Harpenden. W oparciu o uzyskane informacje, zostaną przygotowane zalecenia żywieniowe dla 2 osób, dopasowane do ich stylu życia.

Opinie klientów

ocena dietetyka
ocena 5.00/ 5 (z 6 opinii)

Kalendarz

Ten dietetyk nie ma uruchomionego kalendarza