dietetyk Alicja Olszówka
ocena dietetyka

Dietetyk Alicja Olszówka

Specjalizacja

Adres Gabinetu

Ten dietetyk ukrył swój adres.

Doświadczenie i kwalifikacje

certyfikat
  • Studia wyższe (magisterskie)
  • Kurs
4 lat doświadczenia w zawodzie

O mnie

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, na Wydziale Nauk o Zdrowiu na kierunku Dietetyka. Studia skończyłam z tytułem magistra w 2015 roku, jednak doświadczenie w pracy z pacjentem zdobywałam już po zdobyciu dyplomu licencjata w roku 2013. W tym momencie prowadzę mój własny gabinet, współpracuję również z placówkami NZOZ w Aleksandrowie Łódzkim, Pabianicach i Ozorkowie. Prowadzę również szkolenia w placówkach diabetologicznych dla osób chorujących na cukrzycę typu I, typu II oraz dla kobiet z cukrzycą ciążową. Specjalizuję się w leczeniu otyłości prostej oraz otyłości powikłanej schorzeniami. Pracuję również z osobami hobbistycznie uprawiającymi sport. Prowadzę również dzieci z ostrymi stanami alergicznymi, głównie na dietach rotacyjnych.

Osiągnięcia

Należę do grona finalistów konkursu organizowanego przez Polskie Stowarzyszenie Dietetyków "Mądre żywienie- zdrowe pokolenie". Zdobyłam również wyróżnienie w konkursie "Nauka i praktyka w zawodzie dietetyka" organizowanym przez Akademie Dietetyki. Kończąc studia otrzymałam Nagrodę Rektora Uniwersytetu Medycznego w Łodzi za znalezienie się w 5% najlepszych absolwentów wydziału.
Stale poszerzam moją wiedzę uczestnicząc w licznych konferencjach naukowych i szkoleniach. Ostatnio odbyte przeze mnie szkolenia to m.in:
-Żywienie i suplementacja w sportach wytrzymałościowych
-Żywienie w chorobach tarczycy
-Praktyczna dietoterapia cukrzycy typu I i II

Informacje dodatkowe

  • Parking dla klientów
  • Przyjazny dla osób poruszających się na wózku inwalidzkim
  • Wizyty online

Usługi

Konsultacja Żywieniowo-Zdrowotna Czas trwania: 60 min Cena: 110 zł
Konsultacja zawiera w sobie przeprowadzenie Analizy Składu Ciała wraz z omówieniem wyników (jeżeli takie badanie nie było wcześniej wykonane) oraz rozmowę na temat Państwa nawyków żywieniowych i stanu zdrowia. Na tej podstawie dietetyk układa spersonalizowane dla Państwa zalecenia żywieniowe, które pomogą uzyskać postawiony przez Państwa cel.
Kontrola Żywieniowa Czas trwania: 30 min Cena: 70 zł
Spotkanie odbywające się raz na tydzień/2 tygodnie, podczas którego przeprowadzane jest badanie Analizy Składu Ciała, wraz z porównaniem z wcześniejszymi wynikami i omówieniem aktualnych. Dietetyk na każdym spotkaniu przeprowadza również pomiary centymetrowe. Sprawdzamy też co Państwo jedli w okresie między ostatnim, a aktualnym spotkaniem. Na każdej wizycie przekazywana jest Państwu również wiedza żywieniowa na określony temat i przepisy.
Analiza Składu Ciała Czas trwania: 30 min Cena: 10 zł
Badanie jest przeprowadzane na specjalnym Analizatorze firmy TANITA. Trwa ono zaledwie parę sekund i pozwala ocenić takie parametry, jak:

Waga
Wskaźnik BMI
Poziom tkanki tłuszczowej w organizmie
Nawodnienie organizmu
Poziom tkanki mięśniowej
Ocena fizyczna
Metabolizm spoczynkowy
Wiek metaboliczny
Masę mineralizacji kostnej
Tłuszcz brzuszny
Dietetyk omówi i wytłumaczy znaczenie wszystkich Państwa wyników oraz porówna je z obowiązującymi normami. Na takie spotkanie należy przeznaczyć około 10 minut.

Przeciwwskazanie do badania to ciąża i wszczepiony rozrusznik serca.
Konsultacja Żywieniowo-Zdrowotna dla pary Czas trwania: 90 min Cena: 165 zł
Kontrola Żywieniowa dla pary Czas trwania: 60 min Cena: 100 zł
Zakupy z dietetykiem Czas trwania: 60 min Cena: 100 zł
Zrób zdrowe zakupy z dietetykiem i pozbądź się z lodówki niezdrowych produktów

Kalendarz

Dietetyk ukrył adresy gabinetów lub nie dodał godzin pracy