dietetyk Alicja Krupa
ocena dietetyka

Dietetyk Alicja Krupa

Specjalizacja

Adres Gabinetu

Ten dietetyk ukrył swój adres.

Doświadczenie i kwalifikacje

certyfikat
  • Studia wyższe (licencjat)
  • Studia wyższe (magisterskie)
  • Kurs
7 lat doświadczenia w zawodzie

O mnie

Studia Dietetyczne o specjalizacji klinicznej ukończyłam na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Nysie. Nieustannie pogłębiam swoją wiedzę i umiejętności poprzez uczestnictwo w rozmaitych konferencjach i szkoleniach. Posiadam doświadczenie w pracy z pacjentami cierpiącymi na zaburzenia hormonalne – choroby tarczycy (w tym Hashimoto), zaburzenia metaboliczne – cukrzyca, nadciśnienie tętnicze, DNA moczanowa oraz problem z nadmierną masą ciała.

W swojej pracy dzielę się wiedzą i doświadczeniem zdobytym podczas studiów oraz 7 letniej pracy z pacjentem w oparciu o zindywidualizowane i zbilansowane plany żywieniowe, układane w oparciu o aktualne wytyczne Instytutu Żywienia i Żywności oraz Polskiego Stowarzyszenia Dietetyki.

W Poradni Dietetycznej dbam o najwyższy poziom opieki i przyjazną atmosferę, a do pracy z pacjentem podchodzę z pasją i zaangażowaniem.

Prywatnie interesują mnie niekonwencjonalne podróże, jestem miłośniczką muzyki i aktywnego trybu życia (w tym sportów ekstremalnych ;)

Informacje dodatkowe

  • Parking dla klientów
  • Przyjazny dla osób poruszających się na wózku inwalidzkim
  • Wizyty online

Usługi

Konsultacja dietetyczna Czas trwania: 90 min Cena: 120 zł
Analiza składu ciała - InBody Czas trwania: 30 min Cena: 30 zł

Kalendarz

Dietetyk ukrył adresy gabinetów lub nie dodał godzin pracy