dietetyk Aleksandra Praszczyk
ocena dietetyka

Dietetyk Aleksandra Praszczyk

Specjalizacja

Adres Gabinetu

Ten dietetyk ukrył swój adres.

Doświadczenie i kwalifikacje

certyfikat
  • Studia wyższe (licencjat)
1 lat doświadczenia w zawodzie

O mnie

Z pasji do zdrowego stylu życia ukończyłam Studia Podyplomowe Poradnictwa Dietetycznego na warszawskiej SGGW . Jestem absolwentką Wydziału Zootechniki Akademii Rolniczej we Wrocławiu ( obecnie Uniwersytet Przyrodniczy ). Poradnictwem dietetycznym zajmuję się od 15 lat, wiedzę zdobyłam i ugruntowałam w renomowanym gabinecie lekarskim. Specjalizuję się w zakażeniach mikrobiologicznych i parazytologicznych oraz tak powszechnych alergiach, w oczyszczaniu organizmu i doborze diety w zależności od rodzaju schorzenia - ze szczególnym uwzględnieniem chorób neurogennych .
W celu ich wnikliwej analizy mikrobiologicznej i parazytologicznej poszerzyłam usługę o diagnostykę nieliniową urządzeniem Metatron posiadającym certyfikaty CE . Moją pasją jest gotowanie z uwzględnieniem nietolerancji pokarmowych (celiakia, diety ubogosalicylanowe, bezmleczne ).

Posiadam certyfikat Analizy Pierwiastkowej Włosa wydany przez firmę Biomol, unikalny certyfikat konsultanta programu LEAP (test nadwrażliwości pokarmowej http://leap.pl/testmrt/gdzie-mozna-wykonac-test-mrt/). Moją pasją jest gotowanie i przygotowanie posiłków uwzgledniających nietolerancje i nadwrażliwości pokarmowe ( alergie: w tym celiakia, diety ubogosalicylanowe, bezmleczne).

Kalendarz

Ten dietetyk nie ma uruchomionego kalendarza