dietetyk Aleksandra Kubacka
ocena dietetyka

Dietetyk Aleksandra Kubacka

Specjalizacja

Adres Gabinetu

Ten dietetyk ukrył swój adres.

Doświadczenie i kwalifikacje

certyfikat
  • Studia wyższe (magisterskie)
12 lat doświadczenia w zawodzie

O mnie

Mgr inż. Aleksandra Kubacka
Dietetyk. Absolwentka Wydziału Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji SGGW w Warszawie.

Moje dwunastoletnie doświadczenie w tym zawodzie związane jest z pracą w przychodniach lekarskich, poradni dietetycznej i Dziecięcym Szpitalu Klinicznym w Warszawie, wsparciu eksperckim w firmie farmaceutycznej, firmie PR i gabinecie chirurgii estetycznej. Byłam przez 3 lata nauczycielem akademickim w WUM w Zakładzie Żywienia Człowieka, gdzie zajmowałam się nauczaniem studentów kierunków Dietetyka, Pielęgniarstwo oraz Zdrowie publiczne.

Jestem autorką artykułów o tematyce dietetycznej do miesięczników, portali internetowych a także filmików poświęconych diecie i zdrowemu odżywianiu. Konsultuję artykuły do prasy codziennej i opiniotwórczej oraz do stacji radiowych.
Zdecydowałam się otworzyć własną praktykę w Warszawie (Warszawa śródmieście), w której podnoszę standardy pracy z pacjentami, stawiając na jakość i indywidualne podejście, inaczej niż w sieciowych poradniach dietetycznych, dla osiągnięcia najlepszych efektów.
Pracuję z osobami z nadwagą i otyłością, zaburzeniami odżywiania, pacjentami z chorobami dietozależnymi (jak cukrzyca, nadciśnienie i choroby układu krążenia), sportowcami, kobietami w ciąży, wegetarianami i całymi rodzinami. Każdą osobę, która przychodzi do mnie po poradę dietetyczną traktuję bardzo indywidualnie.

Moja praca jest dla mnie pasją, a wyniki i osiągnięcia swoich pacjentów traktuję jako sukces i powód do satysfakcji

Osiągnięcia

Absolwentka Wydziału Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji SGGW w Warszawie.
Szkolenia i kursy:
Psychodietetyka
Zaburzenia łaknienia i odżywiania
Choroby wieku dziecięcego
Dieta bezglutenowa
Żywienie w sporcie
Alergie i nietolerancje pokarmowe
Leczenie otyłości

Informacje dodatkowe

  • Akceptuję karty płatnicze
  • Wizyty online

Usługi

Pierwsza wizyta (wywiad żywieniowy i zdrowotony) Czas trwania: 60 min Cena: 100 zł
Spotkanie to ma na celu poznanie pacjenta, zebranie informacji do wywiadu zdrowotnego, żywieniowego i ocenę aktywności fizycznej. Pytam o problemy zdrowotne, preferencje smakowe, umiejętności kulinarne, styl życia oraz możliwości czasowe związane z przygotowaniem posiłków. Na wizycie przeprowadzana jest również analiza składu ciała. Informacje te są potrzebne, aby przygotować zalecenia oraz opracować jadłospis dopasowany indywidualnie do potrzeb pacjenta.Podczas spotkania określam z pacjentem cel i czas trwania kuracji i proponuję plan działania. Spotkanie to trwa około godziny.
Miesięczny pakiet diet Czas trwania: 120 min Cena: 420 zł
W cenę miesięcznej opieki dietetycznej wliczone są dwa zestawy 14-dniowych jadłospisów dostosowanych do indywidualnych potrzeb pacjenta, a także dwa spotkania kontrolne z dietetykiem, podczas których omawiane są rezultaty i przebieg diety, wyjaśniane wątpliwości i udzielane porady oraz przeprowadzony pomiar składu ciała. W tej cenie jest również możliwość kontaktu telefonicznego i mailowego z dietetykiem. W zależności od zaplanowanego czasu trwania kuracji ustalana jest realizacja jednego lub kilku pakietów miesięcznych.
Miesieczny pakiet on-line Czas trwania: 120 min Cena: 330 zł
W cenie miesięcznego pakietu on-line znajdują się dwa zestawy 14-dniowych jadłospisów dostosowanych do indywidualnych potrzeb pacjenta. W tym pakiecie jest możliwość kontaktu telefonicznego i mailowego z dietetykiem. W zależności od zaplanowanego czasu trwania kuracji zalecam jeden lub kilka pakietów miesięcznych.
Spotkanie kontrolne Czas trwania: 30 min Cena: 50 zł
Po zakończeniu kuracji dietetycznej i osiągnięciu celu przez pacjenta, wskazane jest kontrolowanie wyników w okresie stabilizacji. Na spotkaniu wraz z pacjentem oceniamy jego sposób żywienia, realizację ogólnych zaleceń, a także przeprowadzony i omówiony zostaje pomiar składu ciała. Spotkanie trwa około 30 minut.
Konsultacja dietetyczna Czas trwania: 60 min Cena: 150 zł
Konsultacja to jednorazowe spotkanie z dietetykiem, które ma pomóc odpowiedzieć na pytania związane z dotychczasowym żywieniem. Podczas spotkania omówione zostaje menu pacjenta, korygowane są błędy dietetyczne oraz dostaje on wskazówki żywieniowe. Przeprowadzony i omówiony zostaje również pomiar składu ciała pokazujący proporcje tkanki tłuszczowej do masy mięśniowej, masę ciała i stopień nawodnienia organizmu. Spotkanie trwa około godziny.